کشاورزی تجهیزات سازندگان انتظار خشن سال پس از coronavirus تجارت جنگ

کشاورزی و تجهیزات سنگین سازندگان برای یک سال به عنوان ویروس همه گیر ارائه یک نیش به یک صنعت در تلاش برای بهبود یافتن از یک جنگ تجاری.

Jefferies تحلیلگر Stephen ولکمن کاهش درآمد خود را پیش بینی کاترپیلار و دیر به دلیل یک سری از تولید ناگهانی بسته شدن و گسترده تر اقتصادی shutdown. هر دو شرکت در حال حاضر yanked مالی خود پیش بینی برای سال.

ولکمن در حال حاضر انتظار دارد سود $5.75 هر سهم برای کاترپیلار از $9.50 هر سهم. او همچنین با کاهش پیش بینی خود را برای Deere سود به 6 دلار در هر سهم از 10 دلار در هر سهم است.

رکود در هزینه از معدن و ساخت و ساز صنایع می تواند به خصوص دردناک برای کاترپیلار. دیر شده است و به خصوص صدمه به کشاورزان صرف کمتر در تجهیزات جدید به دلیل کاهش قیمت محصول.

سهام Deere و کاترپیلار هر دو موفق به کسب 16 درصد در سال 2019 با وجود عدم اطمینان از تجارت جنگ است. دیری است در حال حاضر از دست داد 21 درصد و کاترپیلار پایین است 27 درصد در سال 2020 است. هر دو سهام هستند تا به شدت در میان یک بازار گسترده تجمع پنج شنبه.

ولکمن گفت: صنایع باید شروع به بهبود در سه ماهه سوم و چهارم قبل از رشد در سال 2021.

ما آتی سهام در حال بازگشت پس از دولت آمریکا گفت: حدود 3.3 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته چشمگیر نشانه ای از تاثیر شیوع کروناویروس در اقتصاد ایالات متحده.

در حالی که افزایش هفتگی برنامه های کاربردی برای مزایای به مراتب بیش از رکورد قبلی مجموعه در سال 1982 شکل نبود به عنوان بد به عنوان برخی از آنان ترسید.

آتی به صورت میانگین صنعتی داو جونز شد پایین نزدیک به 500 امتیاز فقط قبل از مدعیان شماره منتشر شد. فقط چند دقیقه بعد از دست دادن تا به حال محدود به حدود 200 امتیاز.

بازار سهام ایالات متحده بریده خود را برای اولین بار به عقب دستاوردهای سه شنبه و چهارشنبه در خوشبینی اطراف آن اقدامات فدرال رزرو برای حمایت از بازارهای اعتباری و تصویب در سنا از 2.2 تریلیون دلار کمک های اقتصادی بسته است.

S&P 500 است که هنوز هم پایین 27 درصد از بالا, set on Feb. 19 و انتظار می رود معامله گران بازار به فرار باقی تا زمانی که تعداد موارد جدید ابتلا به کروناویروس سطوح ،

براده برای کمک بیکاری به طور کلی منعکس کننده سرعت از اخراج. با سرعت از اخراج است که مطمئن شوید که برای سرعت بخشیدن به اقتصاد آمریکا غرق به رکود است.

گلدمن ساکس هشدار داده است از دیگر افت شدید قیمت نفت گفت: برخی از تولید کنندگان نفت هستند و در نهایت رفتن به مجبور به تعطیل برخی از چاه ها به دلیل کاهش چشمگیر تقاضا با توجه به شیوع کروناویروس.

گلدمن می گوید تقاضا برای سوخت جت و بنزین رو به وخامت است به عنوان دولت محدود کردن سفر و یا می شود مسافران در خانه بمانند. این خواهد شد در نتیجه برای ذخیره سازی سوخت پر ظرفیت است که به نوبه خود خواهد شد در نتیجه اشباع از نفت خام مجبور تیز قلاب در تولید.

تحلیلگران گلدمن می گویند قیمت نفت خام برنت بین المللی معیار باقی خواهد ماند حدود 20 دلار در سه ماهه دوم به پایین از 29 دلار در هر بشکه در حال حاضر — اما قیمت ما معیار باید رها “به خوبی زیر 20 دلار در هر بشکه رسید. نفت خام ایالات متحده تجارت در سراسر $23.70 هر بشکه پنج شنبه صبح.

تقاضای جهانی است و انتظار می رود به سقوط 10.5 میلیون بشکه در روز در ماه مارس و 18.7 میلیون بشکه در روز در ماه آوریل است. در حالی که تولید کنندگان نفت از جمله اوپک و روسیه ممکن است سعی کنید به جبران است که با تولید کاهش “ما انتظار یک شوک تقاضا این قدر به پایمال کردن هر گونه عرضه پاسخ” Goldman تحلیلگران می گویند.

در گزارش تحلیلگران می گویند که هنگامی که تقاضا را افزایش در قیمت نفت می تواند نمایشی از آنجا که معکوس یک بسته در تولید آسان نیست و می تواند وجود دارد کمبود یک بار موجود منابع سوخت جت و بنزین و نفت خام در حال استفاده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>