آکادمی نیروی هوایی شل اجتماعی-فاصله, قوانین, پس از دانشکده افسری خودکشی

US Air Force Academy کاسته است coronavirus اجتماعی-محدودیت فاصله پس از آن گزارش back-to-back خودکشی مرگ دو دانشجوی با توجه به گزارش.

برخی از مردم شکایت کرده است که قوانین ساخته شده کلرادو اسپرینگز آکادمی زندان-مانند برای نزدیک به 1000 سالمندان که باقی می ماند در پردیس در حالی که دیگران کامل آنلاین با توجه به این روزنامه که به دست آمده ایمیل از مدرسه.

“پس از شب گذشته و امروز با تشکر از شما برای تمام مکالمات و تعامل مستقیم با من و (نیروی هوایی) رهبران ارشد,” سرهنگ ژنرال جی Silveria مدرسه را سرپرست گفت: در یک ایمیل اعلام تغییر سیاست دوشنبه شب.

“من از آنها خواست به بیرون می آید و با شما صحبت کنم و من سپاسگزار هستم که با وجود محدودیت های مسافرتی, آنها می خواستم با شما صحبت کنم.”

دانشجویان خواهد بود و مجاز به ترک دانشگاه برای درایو از طریق مواد غذایی دریافت یک جمعه گاه به گاه که در آن می توانید با پوشیدن لباس غیر نظامی و ممکن است در جمع گروه های کوچک و در حالی که زیر با دولت دستورالعمل.

همچنین لغو طولانی “تور” از راهپیمایی تمرین برای دانشجویان که نمی اقامت شش فوت دور از همکلاسی های خود را.

“هیچ کس تنبیه اجتماعی فاصله نقض. هوشمند!” Silveria گفت: در یک ایمیل.

الکل در حالی که هنوز ممنوعه در خوابگاه و وسایل نقلیه اجازه خواهد داشت در جای دیگر در 18,500 هکتار محوطه دانشگاه و آکادمی کارکنان تشویق می شد را به سگ خود را به کار می کنند.

“سگ در ماموریت ضروری و مجاز هر زمان” به طور کلی است.

این تغییر سیاست پس از کلاس ارشد باقی مانده در دانشگاه گسترش در سراسر تخلیه خوابگاه و دستور به ماندن و جدا از یکدیگر در حالی که با در نظر گرفتن کلاس های آنلاین و غذا خوردن را از وعده های غذایی.

این دانشجویان که خودکشی در مارس 26 و 27 شد تا برای تحصیلات تکمیلی در این بهار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im