Airbnb است متوقف شده مصرف رزرو در پکن برای بقیه از این ماه به دلیل شیوع کروناویروس.

سان فرانسیسکو-بر اساس صفحه اصلی-اجاره شرکت به حالت تعلیق در رزرو در چین سرمایه با چک در تاریخ Feb. 7 Feb. 29 در نور از مقامات محلی’ هدایت “در طول این اضطراری برای بهداشت عمومی” آن گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

“Airbnb قدردانی است که کنترل بیماری تلاش ها باعث کلی سفر اختلالات است که همچنین بر جامعه ما از مهمانان و میزبان” این شرکت اعلام کرد.

Airbnb گفت: آن را به بازپرداخت به مشتریان که به لغو رزرو خود را و اجازه می دهد تحت تاثیر میزبان و مهمان به لغو رزرو شده تحت یک سیاست برای شرایط تخفیف. این شرکت ادامه خواهد داد به منظور بررسی وضعیت و دنبال رسمی ارشاد در میان شیوع آن گفت.

چینی خانه-اجاره پلت فرم Xiaozhu نیز متوقف خواهد شد در پکن برای این ماه و به بازپرداخت موجود رزرو خبری بلومبرگ گزارش داد.

Airbnb فقط آخرین تکنولوژی شرکت به احساس درد از کروناویروس که به کشته شدن بیش از 900 نفر و بیمار بیش از 40 ، 000 عنوان از یکشنبه.

شیوع این بیماری باعث شده است تا اپل به طور موقت شاتر فروشگاه خود را در سرزمین اصلی چین و گوگل به طور موقت به بستن دفاتر آن وجود دارد و Facebook به توقف غیر ضروری سفر به این کشور است. و شرکت ها از جمله سونی, آمازون, LG و اریکسون را لغو حضور در کنگره جهانی موبایل به دلیل coronavirus نگرانی با توجه به آستانه.

A woman in Beijing, China
یک زن در پکن, چین,خبرگزاری گتی ایماژ

سازمان دهندگان عمده در فن آوری تلفن همراه کنفرانس — میله میله را از Feb. 24 Feb. 27 در بارسلونا خواهد ممنوعیت شرکت کنندگان از چین هوبئی استان و نیاز به بازدید کننده که در چین به اثبات آنها شده اند در خارج از کشور برای دو هفته قبل از این رویداد با توجه به وب سایت خود را.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im