شرکت هواپیمایی یمن در سراسر اروپا محدودیت های مسافرتی در میان شیوع کروناویروس

شرکت های هواپیمایی با مته سوراخ کردن فشار از دراماتیک گسترش coronavirus بحران در روز پنج شنبه به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ما سفر محدودیت در بسیاری از قاره اروپا و جدایی بخش بدبختی و انباشت اشیاء بدست آمده بیشتر فشار بر دولت برای ارائه پشتیبانی اضطراری.

30-روز محدودیت را به شدت مختل اطلس ترافیک کلید به درآمد عمده حامل اروپا و آمریکا شرکت هواپیمایی شرکای تحلیلگران هشدار داده که این حرکت ضربه سفر سهام در حال حاضر بروز شیوع ویروس.

کسانی که مسیرهای حساب برای 20 درصد به 30 درصد از اروپایی اپراتورها درآمد و اکثریت سود کردیت سوئیس تحلیلگر نیل Glynn هشدار داد “برجسته خسارت به درآمد خطوط برای هفته های آینده و به طور بالقوه به خوبی به تابستان.”

Glynn افزود: “بان کی مون در سفر به آمریکا به احتمال زیاد معنی سنگین تر کاهش” نسبت شدید ظرفیت کاهش در حال حاضر دستور داد که خطوط هوایی اوراق پرواز – برای اولین بار به چین و سپس به مقصد دیگر از جمله ایتالیا به عنوان ویروس گسترش یافته است.

سهام در اروپا و ایالات متحده هواپیمایی سقوط به پایین ترین نرخ های جدید.

در اوایل بعد از ظهر تجاری دلتا پایین بود 14 درصد ایالات از دست رفته 15 درصد و آمریکا کاهش یافته و 7.9 درصد است.

نروژی هوا تخمگذار کردن نیمی از کارکنان آن CNBC اولین گزارش شده است و سهام آن در زمان 16 درصد آمار در طول روز معامله.

لوفت هانزا غرق 8.8 درصد و هوایی فرانسه کاهش 8.6 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>