شرکت های هواپیمایی می تواند از دست دادن نزدیک به یک پنجم از مسافر درآمد در این سال اگر coronavirus بیماری همچنان به گسترش و تعدیل تقاضا برای سفر هوایی یک صنعت گروه پنج شنبه هشدار داد.

از دست دادن درآمد برای جهانی مسافری هوایی کسب و کار می تواند کل مبلغ 113 میلیارد یا 19 درصد اگر شیوع بیماری بدتر می شود — ضربه مالی شبیه به یکی از, ناشی از بحران مالی در حدود یک دهه پیش بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن گفت.

این گروه شناخته شده به عنوان یاتا برآورد ضرر و زیان درآمد از $63 میلیارد حتی اگر ویروس های موجود در بازار با بیش از 100 مورد — بیش از دو برابر پیش بینی قبلی $29.3 میلیارد دلار است.

“در کمی بیش از دو ماه این صنعت چشم انداز در بسیاری از نقاط جهان گرفته اند دراماتیک به نوبه خود برای بدتر” Alexandre de Juniac, IATA مدیر کل و مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت. “… بسیاری از شرکت های هواپیمایی ظرفیت برش و در نظر گرفتن اقدامات اضطراری برای کاهش هزینه ها. دولت باید توجه داشته باشید.”

Coronavirus شیوع مجبور عمده شرکت های هواپیمایی برای لغو پروازها به سرزمین اصلی چین که در آن اپیدمی نشات گرفته است. آن نیز شروع به تاثیر سفر در ایالات متحده با ایران و شرکت هواپیمایی JetBlue ظرفیت برش در بحبوحه کاهش تقاضا با توجه به انتخاب.

این ویروس همچنین دارای مالی شدید تاثیر بر صنعت هواپیمایی قیمت سهم کاهش یافت تقریبا 25 درصد از این بیماری همه گیر شروع یک قطره 21 درصد بزرگتر از یک دیده می شود که در طول سال 2003 شیوع سارس با توجه به IATA.

A passenger wearing a protective face mask checks in at the airport, following the coronavirus outbreak
ایسنا

این اتحادیه انتظار دارد که سفر هوایی صنعت در چین — که در آن شیوع شروع به از دست دادن برخی از 22 میلیارد دلار در درآمد و دیدن تعداد مسافر جست و خیز کردن 23 درصد اگر شیوع موجود یاتا گفت. ایتالیا تعداد مسافر را رها 24 درصد در این سناریو با توجه به گروه.

از دست دادن درآمد برای کشور چین و در نزدیکی بازار تحت تاثیر این ویروس از جمله ژاپن و کره جنوبی خواهد بالون به $49.7 میلیارد اگر شیوع را گسترده تر می شود با توجه به IATA. کانادا و آمریکا را ببینید تعداد مسافر سقوط 10 درصد و از دست دادن بیش از 21 میلیارد مسافر درآمد اگر این بیماری همه گیر بدتر این گروه گفت.

د Juniac به نام دولت به در نظر گرفتن معافیت های مالیاتی و دیگر برای کمک به صنعت هوایی به عنوان آنها در نظر اقدامات محرک اقتصادی به بلانت شیوع اقتصادی تاثیر است.

“این فوق العاده ای هستند بار,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de