شرکت های هواپیمایی به شدت برش خدمات به و از شهر نیویورک به عنوان منطقه فدرال اصرار مسافران برای جلوگیری از کشور بزرگترین coronavirus کانون.

خطوط هوایی آمریکا قصد دارد به کار فقط 13 پرواز در روز از JFK لاگاردیا و لیبرتی نیوآرک فرودگاه از این هفته به مه 6 — پایین 95 درصد از روزانه به طور متوسط از 271 پرواز در مارس 2019 در تگزاس مبتنی بر حامل گفت. بیشتر از این کاهش خواهد اثر را سهشنبه هر چند سفر از نیوآرک به شیکاگو اهار فرودگاه بین المللی نمی تواند به حالت تعلیق تا پنج شنبه.

این حرکت در آمد پاشنه United Airlines’ روز شنبه اعلام کرد که این امر کاهش پروازهای روزانه در نیوآرک و لاگاردیا از 157 فقط 17. شیکاگو مبتنی بر حامل پرواز نمی کردن از JFK.

این کاهش به دنبال مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری مارس 28 مشاوره در برابر همه غیر ضروری سفر به نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است. اپل بزرگ تبدیل شده است که ما در کانون coronavirus بحران با حدود 65,000 موارد و بیش از 2400 مرگ و میر ناشی از یکشنبه.

دیوید سیمور معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات در آمریکا نسبت او هواپیمایی کاهش به CDC هشدار همراه با “به سرعت در حال کاهش” تقاضا برای سفر به و از منطقه نیویورک. خطوط هوایی آمریکا تنها کار از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر در سه فرودگاه بنابراین هیچ هواپیما و یا خدمه را مجبور به ماندن در منطقه یک شبه این شرکت گفت: کارکنان یکشنبه.

“این محدود نیویورک خدمات ادامه خواهد داد به ارائه بحرانی اتصال برای مشتریان از جمله حمل و نقل ضروری برای هر پرسنل و کالاهای مورد نیاز جامعه پزشکی و متخصصان مبارزه با بیماری” سیمور گفت: کارکنان در یک نامه.

American Airlines counter at an airport
AP

حامل های کوچکتر ساخته شده اند مشابه کاهش است.

بودجه شرکت هواپیمایی روح است به حالت تعلیق پروازها از طریق حداقل 4 ماه مه در لاگاردیا و نیوآرک به همراه فرودگاه, خدمت, Hartford, کانکتیکات و شمال ایالت آبشار نیاگارا و پلاتس بورگ. و JetBlue را قطع پروازهای روزانه به و از فرودگاه های محلی به میزان 80 درصد ملکه مبتنی بر شرکت گفت: در هفته گذشته.

حتی بیشتر از سفر می تواند حذف شود به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر توقف پروازها به شهرهای آمریکا سخت ترین ضربه مرگبار coronavirus. همه گیر شده است و با تحویل ضرب و شتم به صنعت هواپیمایی باعث کنگره شامل برخی از 50 میلیارد دلار کمک برای حمل مسافر در 2 تریلیون دلار محرک تصویب در ماه گذشته.

آمریکایی قیمت سهام پایین بود 1.1 درصد در premarket تجارت در $9.28 از 7:34 a. m. در حالی که ایالات سهام به تازگی پایین در حدود 3 درصد در $22.20 و روح را خاموش بودند 0.1 درصد در $10.50. JetBlue سهام به تازگی تا 0.4 درصد در $7.51.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی