شرکت های هواپیمایی هشدار می دهند از کاهش رشد کسب و کار از شیوع کروناویروس

برخی از شرکت های هواپیمایی می گویند coronavirus شیوع roiling چین می تواند کسب و کار خود را به nosedive این سال است.

اروپایی حامل Air France-KLM پنج شنبه هشدار داد که درآمد آن می تواند رها کردن به میزان 200 میلیون یورو یا $216 میلیون مارس به عنوان ویروس بحران انتقاد شدید جهانی مسافرت هوایی میباشد.

استرالیا شرکت هواپیمایی کوانتاس همین انتظار را بریده بریده به اندازه 150 میلیون دلار استرالیا یا 100 میلیون دلار از درآمد خود را در این سال به دلیل حامل تصمیم به قطع آن ظرفیت پرواز به آسیا با 16 درصد حداقل تا پایان ماه مه در میان شیوع.

“این چند ماه گذشته شده اند فوق العاده دشوار برای صنعت گردشگری و ما سعی کرده ایم برای به حداقل رساندن تاثیر ظرفیت ما کاهش به عنوان آنجا که ممکن است” کوانتاس اجرایی آلن جویس گفت.

خطوط هوایی آمریکا نیز ابراز نگرانی در مورد پتانسیل مالی تاثیر این ویروس در گزارش سالانه این زمینه با تنظیم کننده های چهارشنبه. تگزاس مبتنی بر حامل گفت: آن تعلیق موقت در پرواز به سرزمین اصلی چین — کانون شیوع و امکان زمان “به طور قابل توجهی کاهش می یابد” تقاضای سفر “است و به احتمال زیاد همچنان به نتیجه قابل توجهی در درآمد از دست داد.”

کوانتاس و Air France-KLM نیز متوقف پرواز به سرزمین اصلی چین در میان شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 2100 نفر است. کوانتاس آخرین سرویس کاهش را نیز تحت تاثیر قرار سفر به هنگ کنگ و سنگاپور که در آن جویس گفت: تقاضا را تضعیف کرده است. Jetstar, کوانتاس ثانویه حامل را نیز بریده بریده خدمات خود را با 14 درصد است.

“ما می دانیم که تقاضا به آسیا خواهد دوباره بجای اول برگشتن. و ما آماده خواهید بود به سطح شیب دار به عقب تا زمانی که آن را ندارد” جویس گفت.

بزرگ شرکت های هواپیمایی از جمله آمریکایی دلتا و ایالات متحده نقل مکان کرد به قطع پروازها به مقصد چین پس از سازمان بهداشت جهانی با برچسب coronavirus شیوع جهانی بهداشت اضطراری است. مقامات در آمریکا و کشورهای دیگر نیز خواست مسافران برای جلوگیری از سفر به این کشور به دلیل نگرانی در مورد ویروس.

Passengers wear surgical masks at an airplane access bridge

مسافران در هواپیما دسترسی پل در فرودگاه بین المللی هنگ کنگ.

SOPA تصاویر/LightRocket از طریق آ

Flight attendants wearing mask at the arrival hall in the

SOPA تصاویر/LightRocket از طریق آ

2

نمایش به صورت اسلاید

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im