آلاباما به نام برای اپل واچ استفاده

آلاباما مربی نیک سابان سخن پنج شنبه با خبرنگاران چگونه تیم خود را تنظیم به COVID-19 همه گیر با استفاده از روش های مختلف برای نگه داشتن بازیکنان خود را در شکل.

زرشکی جزر و مد ارائه شده اپل ساعت به مانیتور بازیکنان اصلی تمرینات, اما این ایده ممکن است دور NCAA پیروی از دستورالعمل با توجه به گزارش های مختلف.

با توجه به سابان استفاده از ساعت اپل بخشی از یک طرح از این تیم جدید قدرت مدیران دیوید Ballou و دکتر مت رئا.

“ما یک طرح خوب در محل از ساعت اپل به نرم افزار بر روی تلفن خود را برای آموزش وزن. ما تا به حال برخی از مسائل با برخی از بازیکنان که قادر به کار کردن چون مدارس تعطیل هستند بنابراین ما آنها را در گروه برنامه های تمرین به طوری که آنها انجام داده ایم یک کار خوب آن را مدیریت و بازیکنان باید یک کار خوب انجام داده در پاسخ به آن” سابان گفت.

در عین حال وجود یک بیت از عدم قطعیت اگر آلاباما است که در برابر قوانین NCAA است که اجازه نمی دهد تیم را برای نظارت بر تمرینات و چه بازیکنان انجام می دهند به ماندن در شکل خود به خود. پیش از آن در هفته NCAA منتشر شد بخش من COVID-19 پرسش و پاسخ راهنمای که گفت: مدارس می توانند توزیع داوطلبانه تمرینات اما مربیان و کارکنان “ممکن است نظارت و یا انجام چنین تمریناتی” و ورزشکاران “ممکن است گزارش داوطلبانه ورزشی فعالیت های مربوط به نهادی مربیان و یا کارکنان.”

آلاباما است گفت: آنها نه نظارت بر هر گونه تمرینات و تنها مدیر پزشکی ورزشی جف آلن مشاهده هر گونه اطلاعات جمع آوری شده از دیده بان اپل برای نظارت بر سلامت-داده های مرتبط با توجه به ESPN.

“SEC آگاه است که در آلاباما ارائه ساعت اپل برای برخی از ما دانشجو-ورزشکاران گفت:” مت خود آلاباما ارشد کاردانی دو و میدانی مدیر برای انطباق. “ما در ارتباط مستمر با SEC بحث در مورد شیوه ای مناسب که در آن به استفاده از این و دیگر منابع برای ارائه برای سلامت و رفاه ما دانشجو-ورزشکاران در طول این بحران است.”

مربیان دیگر مانند Clemson را Dabo Swinney گفت: آنها مطمئن نیستند که اگر دستگاه های ردیابی مانند ساعت اپل می تواند مورد استفاده قرار گیرد و آنچه در آلاباما انجام شده است می تواند به عنوان دور زدن قوانین NCAA.

“من نمی دانم شاید [آلاباما] رو تفسیر های مختلف و یا چیزی” Swinney گفت: در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه گزارش شده توسط ESPN. “هستند بسیاری از تفاسیر مختلف وجود دارد خارج وجود دارد در حال حاضر.”

“ما نمی نیاز به یک اپل واچ بدانید که بچه های ما در حال انجام کار درست” Swinney اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im