آلاباما اجرا ناتان جنگل برای تیراندازی و کشته شدن سه پلیس در سال 2004

آتمور علا. — یک مرد به اعدام محکوم شده در سال 2004 قتل سه افسر پلیس در آلاباما بودند که به ضرب گلوله توسط یک مرد دیگر اعدام شد پنج شنبه شب.

اهل بیت ناتانیل جنگل 43 بود مرده در 9:01 p. m. EDT پنج شنبه پس از تزریق کشنده در زندان ایالتی در آتمور, مقامات گفت. این زندانی تا به حال هیچ تاریخ و زمان آخرین کلمات قبل از مواد شیمیایی شروع جریان اما به نظر می رسد به ترتیب دست خود را در یک مسلمان, نشانه ای از ایمان است.

جنگل و کری اسپنسر متهم به قتل پایتخت و محکوم به مرگ در slayings از سه بیرمنگام افسران. افسران’ مرگ و میر در یک تگرگ گلوله را لرزاند, آلاباما, بزرگترین شهر در سال 2004. کارلوس اون هارلی A. Chisolm سوم و Charles R. بنت درگذشت در حالی که تلاش برای خدمت به بزه حمله های داخلی حکم در جنگل در یک مظنون مواد مخدر ،

دادستان گفت: اسپنسر بود triggerman در قتل باز کردن آتش بر روی افسران با یک تفنگ قوی در داخل آپارتمان هر چند جنگل محکوم شد به عنوان همدست است.

اعدام پس از دیوان عالی ایالات متحده با صدور اقامت موقت در نظر گرفتن آخرین لحظه تجدید نظر و پس از آن را رد اهل بیت دادخواست. آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey رد یک درخواست برای بخشش.

“این یک تصمیم گیری است که من را به آرامی اما من قویا معتقدم در حکومت قانون و عدالت باید در خدمت. افکار من و صادقانه ترین نماز برای خانواده های افسران Chisholm اوون و بنت. ممکن است خدا از همه راحتی با این خانواده ها به عنوان آنها همچنان به پیدا کردن صلح و درمان از این جنایت وحشتناک,” Ivey در بیانیه ای گفت: بعد از اعدام.

حامیان از جمله از رهبر جنبش حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ جونیور برپا آخرین لحظه درخواست تجدید نظر به اعدام به عنوان مورد جلب توجه ملی. حامیان استدلال کرد که اسپنسر گفت که او تنها فرد مسئول تیراندازی و جنگل دریافت یک محاکمه ناعادلانه در سال 2005.

“او است که در واقع گناه” جنگل’, خواهر, پاملا جنگل بود به خبرنگاران گفت: در خارج از زندان در اوایل پنج شنبه. “کری اسپنسر واقعی تیرانداز اعلام کرده چند بار که او آن را در خود را بدون کمک کند برای هر کسی است.” اسپنسر گفت: تجدید نظر در یک مقاله در مورد این مورد که جنگل شد “100% بی گناه است.”

“کشتن این مرد آمریکایی آفریقایی که مورد نظر بوده است به شدت و سنن و توسط دادگاه می تواند تولید غیر قابل برگشت بی عدالتی است. آیا شما مایل به اجازه می دهد یک برنامه به طور بالقوه انسان بی گناه به اعدام؟” مارتین لوتر کینگ سوم نوشته بود دولت فرماندار Ivey.

شهادت نشان داد ماموران با نزدیک شدن به یک خانه کوچک که در آن جنگل و اسپنسر معتقد بودند برای مقابله با مواد مخدر; حداقل دو نفر دیگر نیز در داخل. پس از صحبت کردن به جنگل از طریق درب پشت اوون و Chisholm وارد شده است. وکلای دولت نوشت: در دادگاه براده که جنگل گفت: او تسلیم شدن به افسران و به زودی پس از اسپنسر آتش باز با یک تفنگ قوی.

اوون 58 و Chisholm, 40, مرده یافت شد در آشپزخانه فقط در داخل درب عقب و بنت 33 بود به ضرب گلوله در نزدیکی درب جلو. یک چهارم افسر زخمی شد اما جان سالم به در برد.

جنگل به آخرین کلمات پس از سرپرست خواندن حکم مرگ او. جنگل در یک نقطه و در طی عمل گاو بازوی چپ خود را به سمت بالا در برابر موانع از gurney. تنفس خود را زحمت کشیده شد و پس از آن کاهش یافته است.

هیچ تاریخ اعدام تعیین شده است برای Spencer که به اعدام محکوم شده قبل از جنگل است و در انتظار اعدام هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>