آلاسکا هواپیمایی RavnAir میسازد خاموش همه کارمندان فایل برای ورشکستگی

RavnAir بزرگترین منطقه ای حامل در آلاسکا برای ثبت ورشکستگی یکشنبه و ریشه همه از آن 72 هواپیما به عنوان آن منتظر یک تصمیم از خزانه داری آمریکا برای کمک به دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توزین برنامه های متعدد از شرکت های هواپیمایی به عنوان آن را در نظر چگونه به پرداخت $25 میلیارد دلار در شرکت هواپیمایی مسافری کمک های مالی 4 میلیارد دلار برای محموله حامل و 3 میلیارد دلار برای فرودگاه پیمانکاران.

کنگره تصویب کمک مالی بودجه برای کمک به هوایی پوشش هزینه های حقوق و دستمزد.

RavnAir که پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت در دلاور گفت: آن تعلیق تمام عملیات و تخمگذار کردن همه کارکنان.

“ما در زمان این اقدامات برای اطمینان از ما هواپیمایی آینده است و به ما زمان برای ‘ضربه مکث'” در حالی که به دنبال کمک های مالی وزارت خزانه داری و “منابع دیگر از کمک مالی است که به ما اجازه می دهد آب و هوا coronavirus همه گیر و ظهور با موفقیت هنگامی که آن را تصویب کرده است” این شرکت هواپیمایی گفت.

در نامه نوشته شده در پنج شنبه, RavnAir اجرایی دیو Pflieger گفت: شرکت هواپیمایی مشغول به کار بود به “رزومه حیاتی هوایی خدمات شما بستگی دارد به خانه به خانواده خود را برای کسب و کار خود را برای قرار ملاقات های پزشکی و به دیگر وظایف است که ضروری است برای جوامع ما و ایالت آلاسکا است.”

خطوط هوایی دلتا, American Airlines, روح, خطوط هوایی, خطوط هوایی جنوب غربی ایران و شرکت هواپیمایی جت بلو ایرویز در میان شرکت های هواپیمایی که تایید آنها ثبت قبل از جمعه مهلت تعیین شده توسط وزارت خزانه داری به دریافت سریع نظر.

در روز یکشنبه بالا دموکرات ها از جمله مجلس نانسی پلوسی و سناتور چارلز شومر خواست وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به سرعت حرکت می کند و نه تحمیل بی دلیل شرایط کمک های مالی. هواپیمایی اتحادیه های کارگری و بسیاری از دموکرات ها شی به خزانه خواستار قابل توجه صاحبان سهام و یا حکم به عنوان یک بیماری به کمک های مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>