آلبانی قانونگذاران معرفی ضد اخراج لایحه حمایت از مستاجران

آلبانی — قانونگذاران ایالتی معرفی قانون جدید پنج شنبه که ارائه مستاجر با اضافی شش ماه از حفاظت از اخراج به عنوان coronavirus همه گیر هستند.

در حال حاضر یک فرمان اجرایی از رژیم صهیونیستی است. کومو میله صاحبخانه از آغاز اخراج برای رسیدگی به سه ماه است که در حال حاضر به پایان می رسد در ماه ژوئن 18th.

دو سوم از شهر نیویورک آپارتمان ها و خانه های اجاره ای هستند.

این قانون از دولت ایالت براد cat (bb archive) (D-منهتن) و مجلس جف Dinowitz خواهد گسترش حمایت از طریق دسامبر به مستاجرها اضافی شش ماه به پرداخت اجاره بدهکار در طول شیوع ویروس.

“فرماندار 90 روز اخراج و تعلیق خوبی بود اولین گام برای محافظت از مستاجران از دست دادن خانه های خود را در طول COVID-19 بحران است. اما این کافی نیست. مگر اینکه عمل کنیم خواهیم دید که یک موج جزر و مدی از اخراج بلافاصله مهلت قانونی به پایان می رسد” گفت: cat (bb archive).

“قوانین ما مانع از اخراج قریب الوقوع فاجعه با ارائه مستاجران ایم که شغل خود را از دست یک بندر امن برای دریافت سالم و دوباره روی پای خود را در حالی که کشور ما از بهبود اقتصادی این فاجعه است.”

در ضمن جداگانه جنبش حمایت لیبرال کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز به انصراف از پرداخت اجاره در جریان است با یک لایحه حمایت شده توسط دولت از سوی دیگر ، معاون رهبر اکثریت مایکل Gianaris.

پیشنهاد انتقادی از کومو ضد اخراج فرمان اجرایی که همچنین شامل 90 روز مهلت قانونی برای پرداخت وام مسکن برای بودن بیش از حد طرفدار صاحبخانه.

این قانون هنوز به تصویب هر دو مجلس قوه مقننه ایالتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>