در نور از یکشنبه شب حادثه رانندگی که حاشیه ایگور Shesterkin برای حداقل “یک هفته” رنجرز خالص به عقب رفته است Alex Georgiev به عنوان شماره 1 گزینه است. با Blueshirts هنوز هم تنها چهار امتیاز از دومین وحشی-کارت نقطه و 21 بازی باقی مانده در این فصل به طور منظم Georgiev راه اندازی شد برای دریافت برای اولین بار شروع به پس از مهلت تجارت, رفتن به سالن بزرگ به صورت جزایر سه شنبه شب.

“من امیدوارم که من به فرصت های بیشتر در حال حاضر” Georgiev گفت: روز پس از عمل است. “من احساس می کنم واقعا خوب در مورد شیوه های و که در آن بازی من است راست, در حال حاضر.”

البته سازمان متزلزل شد تا با خبر از تصادف است که در آن Shesterkin دچار عدم آواره دنده شکستگی. این باشگاه تا به حال شده است در برخورد با سه دروازه بان وضعیت پس از Shesterkin بود به نام Jan. 6 با 24 ساله روسی, در حال ظهور به عنوان روشن پلاک 1. که در سمت چپ افسانه هنریک Lundqvist تنزل به ساخت فقط سه شروع می شود در گذشته هفت هفته.

Georgiev است فوق العاده تاریخچه برابر جزایر اما این به بعد کشش بدون Shesterkin باید خوب ریخته. که 24 ساله است به محدود رایگان عامل این تابستان می تواند چوب در اطراف اگر این تیم می یابد یک راه برای حرکت از سال آخر Lundqvist قرارداد.

اما این باشگاه نیز به دنبال به بازی بازی های معنی دار پایین کشش و پس از شروع این دروازه بان که در حال پخش بهترین خواهد بود یک اولویت است.

“ما می خواهیم به نگه داشتن برنده ما می خواهید آنها را به رفتن را از طریق تجربه از یک تعقیب کردن کشش برای پلی آف” تیم رئیس جمهور John Davidson گفت. “این فوق العاده است برای بازیکنان جوان ما در خاص و جانباز ما بازیکنان بیش از حد. اگر ما وجود دارد فوق العاده است. اگر ما آن را می تواند یک تجربه خوب و ما فقط نگه داشتن در حال حرکت به عنوان ما سعی می کنیم برای ساخت این به چیزی.”


رنجرز نازل برت Howden و Julien Gauthier به اهل هارتفورد در یک مقاله معامله به طوری که آنها می تواند واجد شرایط برای پلی آف با گرگ. زمانی که آنها به یاد می آورد آن را در سمت چپ Blueshirts با تنها دو بیشتر به یاد می آورد قبل از پایان فصل به طور منظم.

اگر پاول Buchnevich (تصادف ماشین) و کریس Kreider (بیمار روز دوشنبه) نمی تواند در بازی روز شنبه پس از آن اورژانس به یاد بیاورید می توان ساخته شده است که نمی توانند در برابر این دو باقی مانده.


مدیر کل جف Gorton گفت: برندان اسمیت خواهد گام در سه شنبه برای معامله بردی Skjei در عقب پایان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی