الکس رودریگز اثبات متقلب هنوز هم برنده

که در آن شما می خواهید برای شروع ؟ چهارشنبه ؟

روز شنبه, الکس رودریگز و نامزدش جنیفر لوپز, عکس گرفتند هجوم فلوریدا اقامت در خانه برای کار کردن در یک بسته ورزشگاه که به نظر می رسد باز به تنها آنها را.

ثبت نام در ورزشگاه خوانده شد که در آن بسته است. خود راننده ماشین لیموزین ضد عفونی ماشین ورودی دستگیره. برخی از آنها بیش از حد خود را تحت عنوان.

چگونه در مورد دوشنبه ؟ دوشنبه, در, WFAN ex-بزرگ اتحادیه پل پایین Duca ساخته شده اخبار و سر و صدا گفت: چه کسانی که تحت پوشش رودریگز مدتها پیش می دانستند اما بسیاری از آنها تمایلی به گزارش هر بیمار خود به دست آورده وضعیت ستاره:

“مردم می دانند که من نه از طرفداران و من با عرض پوزش: من فقط فکر می کنم او یکی از fakest مردم وجود دارد. راه او قرار داده و بر روی یک پایه در حال حاضر فراتر از من است.”

و یا ما می تواند شروع در اکتبر. 13, 2012. پس از آن بود وجود دارد هیچ چیز بیشتر بدانید در مورد. فراموش نکنید که همه مواد مخدر و محرومیت و دلار عدد بیانتها و معتنی چشم و لبخند درخشان, عکس ops خوابانده شده در جذابیت و defamations از شاکیان. هیچ پنهان که شب و آنچه در او است.

در طول بازی 1 2012 ALCS رودریگز برداشته شد برای خرج کردن hitter وظیفه. گیر برای هر چیزی بهتر است برای انجام این کار — به جهنم با این بازی و تیم خود را — او بازرسی در نزدیکی غرفه در جستجوی برخی از “داغ.”

بر جاسوسی یک زن و شوهر که ملاقات خود را با استانداردهای او اعزام یک پسر توپ با یک ویژه تحویل: توپ بیسبال بودند دست به این زنان درخواست که آنها بازگشت آنها را با شماره تلفن خود را. بله به عنوان ببر خود را آغاز کرد چهار بازی رفت و برگشت از یانکی ها رودریگز تمرکز بر روی آنچه واقعا اهمیت.

داستان تایید شده توسط ستاره شرق شهود و روزنامه ها است که شناسایی نام خود را طعمه — یکی در استرالیا مدل لباس شنا — رودریگز گفت: “باور نمی کنم هر که [بوق].” او اضافه کرد که او نمی پاسخ به شایعات بی اساس است. آره او فقط باعث می شود.

در عین حال راست وجود دارد یانکی ها منابع ادامه داد: برای حفظ در غیر این صورت: “این درست است. آن بود که در ستاره شرق. همه چیز درست است.”

به همین دلیل Lo Duca را “تکان دهنده” ارزیابی رودریگز شنبه نمی شد تکان دهنده به آغاز.

Alex Rodriguez
الکس رودریگزگتی ایماژ

چگونه می تواند به یکی از بدنام ترین, مصر مواد مخدر بازی و دروغگو در تاریخ ورزشی — یک مثل حلزون حرکت کردن که افسانه شهرت و ثروت بودند مبتنی بر نادرستی و رتبه خودخواهی — به سرعت افزایش یابد و بدون هیچ دلیل خوب برای بالاترین سطح از MLB ملی تلویزیون نمایندگی?

حتی در یک جهان رفته و آجیل و چگونه می تواند از ESPN و فاکس در محل رودریگز در نقطه بالا به نمایندگی بزرگ-لیگ بیس بال ؟ دقیقا همان است که بینندگان غیر از کسانی که نمی دانند یا نمی مراقبت در مورد حق از فاحش ترین اشتباهات آنها مشتاق به جذب اگر نه لطفا ؟ یا رودریگز بهترین تلویزیون فکر می کند ما سزاوار است ؟

بر خلاف Rodriguez, Lo Duca, به عنوان در سال 2007 “میچل گزارش” خود اعتراف کرد زنبیل استفاده کنید. او گفت: او را افتخار خود گناه اما چهار بار All-Star catcher اعتراف کرد که او آنچه او انجام داد. رودریگز به حالت تعلیق تا زمانی که در سال 2014 برای دیگر قادر به پیشی جستن او نهفته است, بازی های برگزار شده هشت سال بیشتر و پرداخت شد بسیاری از ده ها میلیون نفر بیشتر در حالی که امتناع از اعتراف به گناه و اهانت به خود شاکیان.

هنوز 2017, Fox و سپس ESPN آمد تماس با تکان دادن پول نقد و در زمان نخست مرکز صحنه. بنابراین بدون فکر مشتاق بودند آنها به این خوشحالم-توزیع تقلب و فاسد مزخرف چرخ نمایندگی شبکه خود و مورد خود را برای لیگ بیس بال آنها تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن او.

او ESPN یکشنبه شب “کار” — که در آن او را به بیشتر های اخیر خیانت رسوایی یک نگاه-دور عبور داده شده و گذشته خود را — نازل شده است و بنابراین “گونگ نمایش” مضحک و متناقض است که تنها یک ESPN می تواند تظاهر ملت او را دوست دارد.

بسیاری از ما هنوز در تلاش برای کشف کردن خود بازی متوالی ادعا — اصرار — فصل گذشته که تیم ها ترجیح می دهند که حتی شماره آگهی از شماره عجیب و غریب. بله, آنها می خواهم را ترجیح می دهم تا 2-0 3-0, 6-2 به جای 7-2.

اما رودریگز زمان رفتن به وضعیت به نظر می رسد وابسته به مکنده. اواخر هفته گذشته شبکه خبری ABC گزارش داد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلفن حکیم دکتر یک میله به درخواست مشاوره و مشورت در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر. پاسخ او این بود عکس چهارشنبه در میامی.

اما نه تهمت و نه مشاوران او می دانم — و یا زحمت برای پیدا کردن هر چیزی در مورد رودریگز اعتبار? یا این بود که بی ربط با توجه به این که او را “یک نام”?

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که به سختی ، در سال 1990 رئیس جمهور بوش من با افتخار اعلام انتخاب خود را از آرنولد شوارتزنگر به عنوان رئیس جمهور در شورای جسمانی و ورزش.

خواهد جهان را حتی شناخته شده شوارتزنگر اگر نه برای بدن سازی مسابقات قهرمانی برنده در استروئیدها ؟

سپس آقا و خانم اوباما, عمومی love affair با بیشترین مبتذل, N-جمله بندی زنان-اهانت آمیز مستهجن Glock-محبت نواخته عقب — اما معروف — خواننده های رپ از جمله Jay-Z و Snoop Dogg. اوباما دو دختر دارم.

و الکس رودریگز مبارزه با مواد مخدر با کمک ساختگی سوپراستار همچنان به نفع خود. به اخلال گران به غنایم. اما به جای توهین توهین آمیز ترین شما آنها را استخدام.

رسانههای نیست همیشه دارای اطناب

همه چیز نسبی است: قطعه ای که به نظر می رسد در اینجا پنج شنبه که شامل جو Garagiola قصه های بیس بال oddities باعث خوان مارتین ری به این:

“من دیر و برکت مادر نمی تونستم تحمل Garagiola [تحلیلگر در NBC MLB telecasts] چرا که او فقط blabs و blabs.’ من موافقت کرد.

“بنابراین تصور کنید اخیر من تعجب زمانی که من به تماشای یک قرمز-Red Sox بازی از سال 1975 جهان سری. در مقایسه با امروز رسانههای Garagiola به سختی باعث جوانه زدن. و پس از برنی کربو خرد که کلید هشتم-دور خانه اجرا Garagiola فقط باعث می شود یک تماس سریع و اجازه می دهد تا صدای جمعیت را لحظه ای.”


اگر تا کنون یک تصویر ارزش هزار سوء ظن آن یکی که به نظر می رسد در روز دوشنبه پست سندان-اسلحه Aroldis چپمن قدرت بلند کردن اجسام دومینو در طول یک کارت بازی با دوستان. چپمن به نظر می رسد freakishly توده عضلانی.

به فکر می کنم که MLB بهترین و کامل-بازی استارت و چند نوبت بین برنده هنگامی که به نظر می رسد سرحال دراز و باریک. نمی توانید تصور کنید که بازو دیده می شود متصل به Chapman, تلاش برای پرتاب از 100 مایل در ساعت زمین نمی خواهد ضربه محکم و ناگهانی.

StubHub تجدید نظر بازپرداخت

ویروس متفرقه: اول StubHub ادعا کرد “هیچ نگرانی” آن را بازپرداخت همه پول صرف شده برای خرید بلیط به unplayed بازی. تصور کنید که یک معامله منصفانه است. در حال حاضر افکار دوم: شما فقط مسئله اعتبار برای unplayed بازی. آن را به نگه داشتن پول خود را.

Mike Francesa
مایک Francesaگتی ایماژ

Ch. 4 News’ “نیویورک زندگی می کنند” در اواخر صبح روز چهارشنبه شامل یک ویژگی با یک شخص نشان می دهد بازی های ویدئویی برای housebound بچه ها. یکی نشان داده شد که در آن یک زن برگزاری برخی از مرتب کردن بر اساس از حمله مسلسل انفجار یک مرد به بیت.


نقل قول هفته: با 3000 آمریکایی در حال حاضر مرده عمیق و متفکر مایک Francesa گفت: “ما به عقب خواهد آمد و نگاه کردن به این به عنوان یک ملت و به عنوان یک اقتصاد و خنده. اما نه در حال حاضر.” [منبع: @BackAftaThis]

بله Mike این خواهد بود که روز خوب قدیمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de