کلمبوس, اوهایو — دو تیم خسته بودند متمرکز شب جمعه, در, اشتباه, در حالی که چند miscues رنجرز بود که تحت پوشش بودند بسیار تیز Alexandar Georgiev.

این Blueshirts’ netminder شروع خود بازی دوم در شب قادر به backstop باشگاه خود را به 3-1 پیروزی بر آبی کت.

آن را به رنجرز (30-23-4) خود را به چهارمین پیروزی متوالی خود را طولانی ترین خط از فصل و اولین بار آنها موفق به کسب چهار مستقیما پس Oct. 30-Nov. 6, 2018. آنها آمدند به شب سوار خود را در سه بازی برنده خط خط پس از شکرگزاری از جمله دو بازی اول از این سفر جاده ای در وینیپگ و مینه سوتا. Georgiev نیز آغاز شده و در باز گشت 4-3 در ضربات پنالتی پیروزی در برابر وحشی در روز پنج شنبه.

Georgiev فوق العاده بود از طریق اول 40 دقیقه اجازه می دهد جان Tortorella آبی کت (30-18-11) که در بوفالو در پنج شنبه شب به نمره تا زمانی که در اواخر دوره دوم آوردن 1-1 کراوات به سوم.

یکی دیگر از تنگ دوره گرفت. بون Jenner آمد در shorthanded مبارکه با بیش از پنج دقیقه در سمت چپ مقررات اما شوت او آمار ارسال و رفت بیرون از بازی.

Chris Kreider right is mobbed by his teammates after scoring the go-ahead goal in the Rangers' 3-1 win over the Blue Jackets tonight.
کریس Kreider حق است mobbed توسط هم تیمی های خود پس از به ثمر متهور هدف در رنجرز 3-1 پیروزی بر آبی کت امشب.NHLI via Getty Images

یک ثانیه پس از آن قدرت رنجرز بازی به پایان رسید, کریس Kreider قادر به دفن یک شات سریع از در جلو به تیم خود را 2-1 برتری 3:11 به بازی در قوانین و مقررات.

رایان Strome اضافه شده خالی netter آن را 3-1 و مهر و موم پیروزی.

این Blueshirts ممکن است کمی خسته خود را به بازی سوم جاده بازی در چهار شب اما بازی نمی تواند شروع کرده اند بهتر است. یک یعقوب Trouba نقطه شات هدایت شد توسط پاول Buchnevich شویی در زیر دستکش دروازه بان الویس Merzlikins فقط 22 ثانیه به اولین دوره 1-0 شود. آن Buchnevich را 13th هدف از این فصل و همچنین 10 نقطه در گذشته 10 بازی که شامل شش گل.

Georgiev ساخته شده که ایستادن برای آینده 39 دقیقه. اما با 1:08 چپ در دوره دوم الیور Bjorkstram batted سست جن را از طریق یک جنگل از بالا و بیش از Georgiev شانه را 1-1 کراوات به سوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی