مادر بزرگ متهم برانکس پلیس-تیرانداز رابرت ویلیامز گفت که او تا به حال شده است “ناراحت” پس پسر خود را از درگذشت یک گلوله در قصبه خیابان.

“او افسرده در زمان از آنجا که پسرش رو به ضرب گلوله در خیابان” گفت: Mary Williams, 80, توصیف gunplay که در زندگی رابرت ویلیامز جونیور, حدود دو سال پیش. “که او تنها فرزند خانواده است.”

یک Robert Williams, 18 پیدا شد به ضرب گلوله در نزدیکی تقاطع واتسون و بخش راه در Soundview در ژوئن 2018 با توجه به NYPD سوابق.

نوجوان زده بود توسط یک دور به طور تصادفی مرخص شد در حالی که بازی با یک اسلحه با توجه به گروه.

هیچ هزینه ثبت شد در این حادثه به گفته یک سخنگوی وزارت که نمی تواند بلافاصله تایید اینکه آیا که نوجوان بود و در واقع پسر انسان در حال حاضر متهم به تیراندازی دو لباس شخصی پلیس در کمتر از 12 ساعت.

“من نوه به نام من [و] به من گفت:” نه این نمی تواند,’ ” گفت: مری ویلیامز یادآوری لحظه ای که او آموخته است که اتهامات علیه نوه او “از نوزاد” و هنوز هم زندگی می کند. “واقعا شوکه شدم.”

ویلیامز 44 گفته با هجوم به قصبه را در 41 حوزه ایستگاه خانه در اطراف ساعت 8 صبح پنج شنبه و آتش باز با یک 9mm SIG Sauer, handgun, هرج و مرج در یک صحنه در فیلم.

Robert Williams
رابرت ویلیامز

او گفته زخمی ستوان قبل از در حال اجرا از گلوله و تسلیم به گفته پلیس.

کمیسر پلیس درموت شیا گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که او را “اعتماد به نفس” است که ویلیامز نیز در پشت یک کمین و حمله به دو پلیس نشسته در یک بخش مشخص شده ون شنبه شب که در آن یک افسر زده بود دور است که به دقت از دست رفته خود را در شريان کاروتيد.

لو Turco, رئیس Lieutenants خیرخواه انجمن توضیح داده شده ویلیامز به عنوان یک “حرفه ای جنایی” که رکورد شامل یک سال 2002 اقدام به قتل اعتقاد — یک مورد که او را دیدم تجارت با گلوله پلیس — که برای او paroled در سال 2017.

ویلیامز بود دوباره دستگیر و برای مقاومت در برابر بازداشت و DUI در سال 2018 پس از یک پلیس گفته او را در بر داشت در یک خودرو در نزدیکی عمده Deegan بزرگراه, به گفته پلیس و منابع.

او به طور خلاصه از قفل کردن در نقض آزادی مشروط اما فنر دوباره در ژانویه 2019.

او در دادگاه تاریخ دوشنبه برنامه ریزی شده است که در ادامه مورد اما مادر او گفت که او تا به حال نگه داشته و بینی خود را تمیز کردن پس از برگشت در خیابان.

“او در آنجا ماند در خانه و گاهی اوقات او را با من به ماشین لباسشویی و یا به فروشگاه و یا هر” گفت: ویلیامز. “او هیچ مشکلی با هیچ پلیس به تازگی.”

پرسید: اگر او تا به حال یک پیام برای نوه اش ویلیامز گفت: “من می خواهم بگویم که او را به زندگی خود را مستقیم و نمی [انجام] چیزهایی مانند که چون من او را دوست دارم و خدا او را دوست دارد.”

حتی به عنوان ویلیامز رکورد ماند پاک او دست و پنجه نرم طولانی افسردگی بیش از مرگ تنها فرزند ویلیامز گفت.

“او فقط ناراحت,” او گفت:. “گاهی اوقات او بسیار آرام است. او می خواهم به نشستن وجود دارد و تماشای تلویزیون, و او به نوع آرام در اتاق خود.

“من به او صحبت کرد و از او خواست اگر او خوب بود و گفت: آره مادر بزرگ.’ “

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im