اتهام منحرف جراح مغز و اعصاب متهم قربانی بودن در اوباش

این جراح مغز و اعصاب در دادگاه به آزار جنسی یک بیمار بر روی نوار گرفتار شد bizarrely متهم خود را قربانی بودن بخشی از “مافیا” هنگامی که او سعی کردند او را وادار به اعتراف به حمله ضبط شده در دادگاه نشان می دهد.

“کسی به من گفت که شما کار را برای اراذل و اوباش, بنابراین من نمی دانم اگر این درست است اما من عاشق خاموش در حال حاضر خوب است ؟” دکتر اریک sophie dany e. گفت: در ضبط.

“آنها می گویند شما برای کار مافیای ایتالیایی در آتلانتیک سیتی و تمام خانواده خود را مشغول به کار در این اراذل و اوباش به سه نسل. من باید با آن مقابله است بعد. در حال حاضر این چیزی است که مردم می گویند که شما مافیا. من نمی دانم چه بگویم من با شما تماس بگیرد خوب است؟” Sophie dany e. گفت: قبل از خط رفت و مرده است.

او رو اجباری و سوء استفاده جنسی به اتهام به اتهام تعرض به یک زن در 20s خود را در طول یک ماساژ خصوصی خود را در خیابان پارک در Flatiron منطقه در ماه جولای 2017.

کاپیتان استیون سبز از NYPD ویژه قربانیان واحد بعد از شهادت در دادگاه روز شنبه ضبط شده بود بخشی از یک شگرد برای به دست آوردن دکتر به اعتراف خود تخلف است.

“تنها یک نفر به رضایت به حال ضبط” در ایالت نیویورک, سبز, شهادت داد.

در تماس sophie dany e. ساخته شده چند خزنده نظرات به قربانی اما هیچوقت اعتراف به حمله.

“شما نمی انجام این تست شما نگه چک و من تو را دیدم هرگز دوباره با شما. من فکر کردم که ما gonna go out” sophie dany e. گفت: در شروع تماس بگیرید.

قربانی خود را به تلاش برای هدایت مکالمه به 2017 حمله گفت که او می خواست به صحبت در مورد “آنچه اتفاق افتاد” ،

“این نوع فقط مرا ناراحت کننده” قربانی شنیده است گفت: در خط.

“شما امضا کردن که شما دوست دختر من” sophie dany e. جواب داد و اضافه کرد “من فکر نمی کنم هر چیزی اتفاق افتاده است.”

قربانی در حال حاضر 27, شهادت پنج شنبه که او ملاقات sophie dany e. در املاک و مستغلات رویداد های شبکه های رفت و او را پس از او قول داده جامع درمانی برای اگزما است.

“او شروع به ماساژ پشت من بالا و دست نوازش پایین تر نزد من و سپس به او در واقع قرار انگشتان دست خود را به من” قربانی شهادت دادند.

روز جمعه هنگامی که شهادت او ادامه داد: او گفت: “او gasped” و “شوکه” هنگامی که او احساس, دکتر, آزار او.

“من نمی دانم چه باید بکنید. من احساس می کنم نیاز به ترک بلافاصله. او گفت: “خوب من یک دکتر’. من احساس نمی راحت در همه ،

در اطراف این زمان sophie dany e. دستگیر شد در Oct. 2017, پلیس, اعدام یک حکم جستجو در دفتر خود و پیدا کردن یک وکیل در حال حاضر در حال حاضر در دفتر سبز شهادت جمعه.

محققان وجود دارد برای به دست گرفتن قربانی پرونده های پزشکی و نظارت و فیلم از مطب دکتر اما آنها آمدند تا دست خالی.

Barverman دفاع وکیل دونالد Vogelman بارها گفت که اتهامات علیه خود مشتری ها بی اساس است و او به زودی خواهید بود توجیه.

Eric Braverman
اریک Sophie Dany E.استیون هرش

در طول باز استدلال در روز پنج شنبه گفت: این زن بود رایگان به ترک اتاق در هر زمان و در عین حال باقی مانده وجود دارد و سه ساعت پس از اتهام حمله.

“[شاهد] را شهادت او نیست و او نمی اجرا کنید. آنها می گویند او خوشحال بود که او چپ” Vogelman گفت: هیئت منصفه.

او تلاش ناموفق برای به دست آوردن محاکمه به تعویق افتاد پس از سه منصفه به نام بیش از coronavirus نگرانی اما قاضی درخواست او را رد کردند و گفتند “چه خواهد بود, خواهد بود.”

آزمایشی است که میله میله به ادامه دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>