Fotis Dulos ظاهرا تا به حال یک “نوع.”

رمز و راز که پرداخت می شود $147,000 نسبت به Dulos’ قید وثیقه آزاد شد آخرین دختر — جذاب سبزه مالی اجرایی که خرس شباهت قابل توجه به هر دو همسر او متهم به قتل, جنیفر Dulos و سابق گال-pal است که در قتل او شرکت متهم میشل Traconis.

در سه ماه قبل از او خود را کشتند Dulos مشترک خود را کانکتیکات عمارت با شارلوت مبتنی بر مدیریت ثروت مشاور آنا کاری گفته بود این پست.

مانند جنیفر و Traconis قبل از او کاری به مدت طولانی موهای قهوه ای تر و تمیز ساخت و مدرک پیشرفته از دانشگاه های برتر. تمام سه زن در زندگی به نوبه خود در وسیع آجر خانه که در آن Dulos داشت چسبیده به زندگی سه شنبه شب در یک SUV او می خواهم تقلب برای پر کردن با اگزوز.

کاری, 42, حال صرف مقدار زیادی از زمان و یک ثروت کوچک در نقدی بر Dulos, 52, که سالم به در اقدام به خودکشی شنبه شب در ژاکوبی بیمارستان در برانکس.

او زندگی کرده بود با او در خانه در فارمینگتون از ماه سپتامبر به عنوان “عشق و علاقه” یک منبع تایید به پست.

کاری ذکر شده بود به عنوان Dulos’ “بهترین دوست” به قید وثیقه مدارک نشان او پا $147,000 نسبت به حق بیمه خود 6 میلیون دلار وثیقه هارتفورد کورانت گزارش کرده است. او تا به حال مورد توافق در پرداخت اقساط باقی مانده $272,000 مورد نیاز برای تضمین وثیقه.

Jennifer Dulos, Michelle Traconis and Anna Curry
جنیفر Dulos میشل Traconis و آنا کاریFacebook; استخر; WireImage از طریق گرفتن تصاویر

او در خانه صبح او متصل به یک جارو برقی شلنگ به لوله اگزوز از شورلت حومه و با تانک های خود را در گاراژ از عمارت کورانت گزارش شده است.

کاری, بازگشت به خانه پس از در حال اجرا errands بعد سه شنبه برای پیدا کردن EMS کار بر او کورانت گزارش شده است.

و او بود که در بالین او در ژاکوبی همراه با Dulos’ وکلا و خانواده از جمله خواهر رنا Kyrimi.

Dulos و کاری به کار کرده بود و با هم در اوایل 2000s, زمانی که او در اوایل 20s و او در اوایل 30s در منهتن ثروت-مدیریت شرکت Capgemini.

کاری صفحه مربوط به نشان می دهد او چپ است که در سال 2003 است. گزارش شده است که Dulos که شد سازنده خانه های لوکس, چپ این شرکت در سال 2004.

کاری است نه گفتاری به مطبوعات و وکیل خانواده هنجار Pattis کاهش یافته است برای تایید اگر آنها آشنایی هر چند او گفته است که دو نزدیک شد.

“این است که من درک و باور این دوستان قدیمی که توسعه یک دوستی سال پیش در محل کار و خارج از وفاداری به دوستی او کمک کرده است آقای Dulos,” Pattis گفت: کورانت. “همه ما باید به اندازه کافی خوش شانس را به مانند یک دوست وفادار.”

روز جمعه Pattis گفت: نوشته است که او و Dulos’ خانواده همچنان مصمم به پاک کردن Dulos’ نام با داشتن متهم ادامه با وجود مرگ او — تحت نام از املاک خود را.

“ما را که مبارزه به عنوان بالا که ما نیاز به رفتن” از جمله به دیوان عالی کشور Pattis گفت: از عجیب و غریب قانونی gambit.

کانکتیکات دادستان هنوز به حرکت به رد پرونده قتل علیه Dulos به عنوان معمول پس از یک متهم می میرد.

Dulos می خواهم نام خود را پاک به خاطر پنج فرزند او با جنیفر Pattis گفت. “هر پدر را علاقه به فرزندان خود دانستن پدر خود را نمی کشتن مادر خود” وکیل گفت.

Dulos بدن است و در عین حال منتقل شده است و از ژاکوبی که در آن او شده است می خواهم درمان پرفشار مجلسی برای مسمومیت با مونوکسید کربن به بازرسان پزشکی’ در منهتن Pattis گفت.

وجود او خواهد بود autopsied برای تایید علت و نحوه مرگ — هر چند این امکان وجود دارد کانکتیکات حرکت ممکن به انجام کالبد شکافی در عوض, او گفت:.

کاری بود پر رونق ثروت-مدیریت حرفه ای در منهتن نقل مکان کرد و پس از آن به کارولینای شمالی در سال 2013 LinkedIn نشان می دهد.

او فارغ التحصیل مگنا اظهار تقدیر از دانشگاه دوک با مدرک لیسانس در تاریخ است.

جنیفر که از بین رفت بدون هیچ ردی در ماه مه پس از رها کردن او و شوهر جدا است’ پنج بچه ها در مدرسه خصوصی فارغ التحصیل از دانشگاه براون با افتخارات و کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه نیویورک است.

A police officer watches over an area outside of the garage to Fotis Dulos' home.
یک افسر پلیس به تماشای بیش از یک منطقه خارج از گاراژ در Fotis Dulos’ خانه.AP

Traconis همکاری متهم و دوست دختر سابق که شروع به دوستیابی Dulos در سال قبل از Jennifer برای ثبت طلاق بنا به دادگاه براده در این مورد نیز بسیار تحصیل کرده.

او فارغ التحصیل از Universidad Central de Venezuela با لیسانس روانشناسی در سال 1998 به استمفورد مدافع گزارش شده است.

جنیفر نقل از فارمینگتون عمارت قبل از طلاق خود را. Traconis نقل مکان کرد و مدتی پس از آن تنها به حرکت در پاییز — به عنوان کاری در نقل مکان کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی