Allonzo کوشا را roller-coaster نیکز اجرا به نظر می رسد بیش از

قسمت 15 از یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک نیکز.

در شب افتتاحیه در سن آنتونیو سابق نیکس مربی دیوید Fizdale تصمیم به شروع RJ بارت در نقطه گارد و Allonzo کوشا در تیراندازی گارد. آن را خیره کننده حرکت در زمان و ترازی که نمی گذشته بیش از اکتبر شب.

Fizdale می گوید در حال حاضر او آن را بیشتر را دارد برای دریافت کوشا که لذت بردم ستارگان rookie فصل چند دقیقه به دلیل تقاضا عظیم در تیراندازی گارد.

“RJ در نقطه باز شب شد به سعی کنید به Zo در دادگاه بیشتر” Fizdale گفت: پست به تازگی. “اما در نهایت ما نیاز Elfrid [Payton] در دادگاه به مدیریت تیم است. آن را بیشتر در مورد تقاضا از [کوشا].

ظهور و سقوط کوشا بود یک معما پیچیده شده در یک معما در طول 2019-20 کمپین است که در حال حاضر در حالت انتظار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

توسط اواسط ماه نوامبر undrafted آریزونا تک تیرانداز سقوط کرد از چرخش به طور کامل و او هرگز پشت در.

کوشا به نظر می رسد در 24 بازی از 66 بازی — این مرد عجیب و غریب در یک overstuffed backcourt. هنگامی که او وارد این بازی بیشتر بود در زباله زمان.

آن است که به احتمال زیاد کوشا را مطرح اگر Fizdale نبود اخراج on Dec. 6. مربی موقت مایک میلر هرگز پرداخت کوشا هر ذهن ترجیح می دهند بیشتر دفاعی گرا بازیکنان با تجربه.

Allonzo Trier
Allonzo کوشارابرت Sabo

“Zo است توهین آمیز استعداد بود که بهبود در حوزه های توپ,” Fizdale گفت. “موقعیت خود را عمیق بود — [وین] الینگتون [RJ] برت [Damyean] Tauk, [رخی] بولاک و برخی از فرانک [Ntilikina]. که شش بچه, شمارش Zo که نیاز به دقیقه در تیراندازی گارد موقعیت. چگونه می توانم او را با کیفیت دقیقه؟”

در اردوگاه آموزشی Fizdale تبلیغ کوشا به عنوان تلاش برای ریختن به خود “IsoZo” نام مستعار — که نیز در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به. پست گزارش داد پس از فصل گذشته برخی از هم تیمی های ناراحت بودن بیش کوشا را iso گرایش و در دادگاه خودخواهی.

سابق نیکس جمهور استیو میلز هنوز هم سریع به rip کردن دو طرفه قرارداد میان خود جامد rookie فصل است. میلز lavished این undrafted کوشا با دو سال معامله ای که اجازه کوشا را به $3.4 میلیون نفر در 2019-20.

منابع نشان داده اند کوشا دفاع بیش از حد مشکوک — داشتن یک تعریف موقعیت دفاعی برای محافظت از. او خواهد بود یک عامل رایگان در این تابستان.

“او جوان-مرد اشتباهات در دفاع اما هیچ چیز بیش از حد بالا بد” گفت: Fizdale که در حال کار با ESPN در حالی که در انتظار آینده مربیگری ،

ارسال نیکز سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

“او تا به حال یک کار باور نکردنی اخلاق و بالغ به عنوان یک هم تیمی. اگر یک تیم می تواند حافظه او را به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه 2 ممکن است شما را به دیدن او بود به طور مداوم موثر است زیرا او را سخت و بی باک است.”

کوشا ساخته شده از تمام لحاظ سیاسی درست سخنان در مورد کار در یک cheerleader بود روی نیمکت و “حد عالی رساندن هنر و صنعت خود را” در عمل است. اما می دانستم که او هم تیمی های سوخته در داخل در مورد تنزل.

در فوریه. 26 در شارلوت کوشا به تنهایی منجر آتشین سه ماهه چهارم باز گشت پس از آمدن در سرد است. اما او نمی تواند نزول پتانسیل بازی-تساوی 3-اشاره گر در دقیقه آخر یکی دیگر از از دست دادن.

“آن بوده است یک سال برای او در حال بالا و پایین و چرخش و سپس با یک ضربه مانند آن — که بزرگ” بابی Portis گفت که شب.

روز قبل در یک مصاحبه نادر, کوشا گفت: “من دوست دارم آنچه من به جدول به ارمغان بیاورد.”

که به عنوان جسورانه یک بیانیه کوشا خواهد ساخت. وجود دارد انتظار می رود به یکی دیگر از تیم های NBA مایل به ثبت نام او به عنوان وجود دارد سوالات در مهلت تجارت.

کوشا است فقط 24. هنگامی که او وارد یک بازی او قرار داده تا نقاط. کوشا به طور متوسط 19.6 امتیاز در هر 36 دقیقه شات 48.1 درصد — 35.8 از 3.

“خود را از آب بالا علامت گذاری به عنوان یک بازیکن NBA می تواند آمده ام خود را rookie سال” یک مربی NBA-تبدیل-طلایه دار گفت. “او تا به حال به بازی. بچه ها در 26 و 27 — آیا او کشف کردن که چگونه به خوبی نقش بازیکن در یک تیم خوب آینده نیمکت ؟ او هنوز هم می خواهد به نمره. شهرت او در دبیرستان و کالج بچه بودم نوع بالا و پایین. او مرا شگفت زده کرد او rookie سال است. حتی به عنوان یک تازه کار, من فکر نمی کنم او آموخته است که چگونه به بازی برنده بسکتبال. او می تواند بخشی از برنده شدن در بسکتبال؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>