که کاملا کوتاه کردن مو.

حکم دادگاه این هفته می تواند منجر به دراماتیک پیرایش از تقریبا کامل 200 آمستردام خیابان, در حال حاضر بلندترین برج در قسمت فوقانی سمت غرب ایستاده در 668 ،

منهتن دیوان عالی کشور قاضی W. فرانک پری صادر تکان دهنده تصمیم گیری است که این شهرستان باید لغو مجوز ساخت برای سایت و توسعه دهندگان آن باید حذف و در عین حال تعیین تعداد طبقات به دلیل ساختار بیش از محدودیت های منطقه بندی.

توسعه دهندگان یک سرمایه گذاری مشترک از SJP خواص و Mitsui Fudosan امریکا گفته اند که آنها طرح “شور و نشاط” درخواست تجدید نظر در این تصمیم است. اما اگر آن را نگه می دارد 20 طبقه یا بیشتر می تواند برداشته شود–نزدیک به نیمی از 55 داستان محل سکونت برج–با توجه به برآورد از وکیل به نمایندگی از شاکیان.

“این احتمالا حدود نیمی از ساختمان است که به پایین آمدن. که بهترین تخمین می زنند تا کنون گفت:” وکیل ریچارد امری.

این تصمیم مشخص نیست دقیق تعداد طبقات که باید lopped و تعدادی هنوز مشخص نیست.

“من می توانم خیلی بیشتر از شما بگویید که این امر می تواند بسیاری” گفت: الیزابت گلدشتاین رئیس جمهور از شهری هنر جامعه یکی از دو سازمان های غیر انتفاعی است که طرح دعوی در دادگاه در برابر توسعه دهندگان.

این گروه با موفقیت استدلال کرد که 200 آمستردام ساخته شد در “gerrymandered,” 39 طرفه بسیاری که مورد آزار قرار گرفته ى قوانین برای به حداکثر رساندن ارتفاع آن.

آنها در حال حاضر در انتظار برای دیدن اگر تصمیم دارای چه مقدار از زمان بندی بسیاری را تبدیل به نامشروع که تعیین قانونی جدید ارتفاع ساختمان با توجه به امری.

“آنها یک منطقه بندی, زیادی وجود دارد, اما آنها بنیاد آن را همراه با قطعات اضافی از مالیات جزئی بسیاری که در حال حاضر در نظر گرفته شده نامعتبر است,” او اضافه شده است.

اسکات آمل برش وکیل به نمایندگی از توسعه دهندگان گفتند که “به طور کامل به دنبال قانون” و دیرینه ى تفسیر است.

“ساختمان ها در سراسر شهر ساخته شده است با استفاده از مالیات جزئی زیادی” در آمل برش گفت: “و بر اساس این تصمیم در حال حاضر وجود دارد مسائل را با توجه به گواهینامه های خود را از اشغال.”

متهمان امیدوار هستند درخواست تجدید نظر خود را می تواند برنده در ماه هر چند امری گفت: این تصمیم بلافاصله باعث می شود تاثیر مهمی.

“این یک انفجار شاخ به امور مالی افرادی که در حال قرار دادن پول به ساختمان … وام دهندگان و توسعه دهندگان در کمتر از یک موقعیت امن در حال حاضر زمانی که آنها شیرجه رفتن به یک پروژه به چالش کشیدن.”

توسعه دهندگان در مقابله با این امر در نهایت به یک “از دست دادن” برای نیویورکی اضافه کرد در بیانیه خود که “عطف به ماسبق استفاده از تفاسیر جدید این شهر را منطقه بندی به قبلا تایید پروژه تضعیف ثبات محیط نظارتی مورد نیاز برای حمایت از سرمایه گذاری است که بسیار مهم برای شهر نیویورک, اقتصاد, پایه های مالیاتی مسکن انبار و خدمات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im