مدیر عامل شرکت Altria Howard ویلارد می شود coronavirus طول می کشد به طور موقت ترک

مدیر عامل شرکت Altria Howard ویلارد تشخیص داده شده است با جدید coronavirus توتون و تنباکو لوله نشان داد این هفته است.

ویلارد است که مصرف موقت پزشکی را به “اطمینان حاصل شود که این شرکت به طور کامل عملکرد در این زمان بحرانی و تمرکز خود را در, سلامت” مارلبورو ساز گفت: در یک یادداشت به کارکنان مورخ پنج شنبه.

در حالی که ویلارد شده است از دفتر برای چند روز Altria گفت: آن را به اطلاع افرادی که در تماس نزدیک با او و خواسته آنها را به خود قرنطینه به مدت دو هفته.

رئیس امور مالی بیلی Gifford پر خواهد شد به عنوان مدیر عامل در حالی که ویلارد دور در علاوه بر این به طور منظم وظایف Altria گفت. ویرجینیا مبتنی بر شرکت گفت: این جریان مدیره آن در وضعیت پنج شنبه بعد از ظهر.

“هیئت مدیره احترام می گذارد Howard نیاز به تمرکز بر روی بهبود و ابراز اطمینان کرد که بیلی را به طور موثر منجر شود این شرکت از طریق این چالش در زمان” Altria مشاور عمومی موری Garnick نوشت: در توجه داشته باشید.

Altria سهام به پایین 6.2 درصد در $34.79 از 11:58 صبح در میان اخبار در مقایسه با 0.4 درصد کاهش در شاخص S&P 500.

Altria تا به حال دست به گریبان در ماه های اخیر با سرمایه گذاری آن در Juul به محاصره e-سیگار شرکت است که با آن مواجه یورش نظارتی موشکافی. Altria نوشته شده پایین آن 35 درصد سهام در Juul بیش از 8 میلیارد دلار از اکتبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>