Altria طول می کشد $4.1 میلیارد دلار رسید Juul خطر

Altria در زمان $4.1 میلیارد دلار رسید بر روی آن سرمایه گذاری در Juul Labs در سه ماهه چهارم سال گذشته ساخت آن سهام در e-سیگار ساز به ارزش تنها یک سوم از مقدار اولیه آن است.

ویرجینیا مبتنی بر Altria سرزنش آخرین writedown نشان داد پنج شنبه در رشد تعداد پرونده های حقوقی علیه Juul است که به رگولاتور’ موهای متقابل میان نصب نگرانی های بهداشتی در مورد vaping.

جدید شارژ و یکی دیگر از 4.5 میلیارد دلار writedown Altria فاش کرد در ماه اکتبر به ارمغان آورد و ارزش آن Juul سرمایه گذاری برای تنها $4.2 میلیارد دلار از دسامبر. 31 — فقط حدود یک سال پس از آن خرید 35 درصد سهام در Juul برای $12.8 میلیارد دلار است.

Altria همچنین اعلام کرد تجدید نظر آن Juul سرمایه گذاری است که اجازه خواهد داد که آن را به توقف ارائه vaping غول پیکر, با, بازاریابی, توزیع و سایر خدمات تا پایان ماه مارس است.

نونما معامله نیز اجازه می دهد تا Altria به شروع فروش خود را e-سیگار دوباره اگر Juul ممنوع است از فروش محصولات خود را در ایالات متحده برای حداقل یک سال و یا اگر ارزش Altria سرمایه گذاری جمع به 10 درصد اولیه آن با ارزش است. Juul موافقت کرده است به تجدید نظر در شرایط Altria گفت.

“این توافق ادامه از تنظیم مجدد آغاز شده توسط JUUL رهبری تیم” Altria رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Howard ویلارد در بیانیه ای گفت.

تجدید نظر در معامله نیز خواستار Juul هیئت مدیره برای ایجاد یک دادخواهی نظارت کمیته به عنوان شرکت چهره رو به رشد تعداد پرونده های حقوقی مربوط به vaping بیماری همه گیر. تعداد در حال بررسی موارد قانونی در برابر Juul سر به فلک کشید بیش از 80 درصد از اکتبر. 31 و Altria انتظار آنها ادامه خواهد داد به کوه ،

که ارائه — و دیگری خواستار Juul به بازسازی آن هیئت مدیره و دو نفر از نه نفر صندلی به Altria designees — وابسته به ضد تراست ترخیص کالا از Altria سرمایه گذاری در این شرکت گفت.

“همانطور که ما همچنان به تنظیم مجدد بخار دسته ما متعهد به پیشبرد دراز مدت بالقوه برای کاهش آسیب برای بزرگسالان سیگاری در حالی که مبارزه با کمتر از سن قانونی استفاده از” Juul مدیر عامل KC Crosthwaite در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “تمرکز ما بر روی ساخت یک شرکت برای مدت طولانی آماده با کیفیت بالا علمی دقیق Premarket محصولات توتون و تنباکو برنامه های کاربردی برای کسب مجوز در ایالات متحده است. در حالی که ما را یک رویکرد روشمند به خارج از کشور ما حضور دارند.”

مداوم کمیسیون تجارت فدرال نقد و بررسی نیز مانع Altria از شمارش Juul درآمد نسبت به خود و یا تبدیل آن nonvoting سهام به سهام رای دادن. Altria گفت: این شرکت انتظار دارد که ضد تراست پروب به حل و فصل در نیمه اول این سال است.

Juul کشیده شده آتش از قانونگذاران و تنظیم کننده برای تلاش های خود را به بازار آن vaping محصولات خود را به افراد جوان است. انتقادات آمده اند در میان افزایش جوانان vaping و شیوع مرموز ریه و بیماری های مرتبط vaping.

یک Juul سخنگوی بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در Altria را writedown.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>