جف بزوس است تجاری.

ثروتمندترین مرد جهان و آمازون اجرایی به فروش می رسد نزدیک به $3.5 میلیارد دلار ارزش سهام آمازون از جمعه براده SEC نشان می دهد.

56-year-old tech نجیب زاده به فروش می رسد بیش از 900,000 سهام آمازون آخرین یکشنبه و دوشنبه — به پایان رسیده و زمین فقط پس از آمازون انتظار شکنانه گزارش درآمد تحت فشار قرار دادند که سهام به بیش از 1 تریلیون دلار — به لحن $1.8 میلیارد دلار است. در روز سه شنبه و چهارشنبه این هفته بزوس به فروش می رسد کمی بیش از 800,000 سهام برای 1.7 میلیارد.

فروش نمایندگی تنها 3 درصد خود را گسترده سهام آمازون که در حال حاضر ارزش دلار 116.8 میلیارد دلار است. او در حال حاضر به ارزش بیش از $125 میلیارد دلار با توجه به فوربس.

سهام آمازون هستند تا بیش از 8 درصد تا کنون در سال 2020 و تجاری در $2,056.23 در صبح روز جمعه معاملات. تجارت الکترونیک نیروی عظیم منهدم کننده است که در حال حاضر به ارزش $1.02 تریلیون.

میلیاردر اعلام کرد در سال 2017 است که او خواهد بود و فروش در حداقل $1 میلیارد دلار ارزش سهام در هر سال به صندوق آبی اش مبدا پرواز فضایی شرکت که به تازگی نوشته شده لیست فرصت های شغلی برای آن lunar lander برنامه.

“قیمت ورود به فضای بسیار زیاد” بزوس گفت: در یک سال 2018 جوایز شام. “من در فرآیند تبدیل من آمازون برنده شدن در قرعه کشی به قیمت بسیار پایین تر از پذیرش بنابراین ما می توانید به کاوش در منظومه شمسی است.”

او به فروش می رسد $2 میلیارد دلار ارزش سهام در سال 2017 و $2.8 میلیارد دلار در سال 2019 اما این هفته فروش نمایندگی بزوس ” بزرگترین نقد کردن.

بزوس قفل شده است و در یک فضای گرم نژاد با همکار tech میلیاردر و مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk که اجرا می شود خود موشک شرکت اسپیس ایکس. هر دو مردان می خواهم به راه اندازی یک شبکه از اینترنت-بشاش ماهواره و هر دو می خواهید برای ایجاد فضای گردشگری قابل دسترس برای فرد به طور متوسط.

پست منحصرا گزارش داد اوایل این هفته که بزوس نیز مشغول عمارت-شکار در لس آنجلس و هراس به تسویه حساب تا نه آمار و ارقام.

اجرایی شده است, تور خانه در بورلی هیلز و ادم هوا از جمله “Chartwell” و مستغلات در 750 Bel Air جاده معروف بودن تصویر در اعتبارات از مجموعه تلویزیونی “بورلی Hillbillies.” آن را به تازگی به فروش می رسد برای $150 میلیون.

بزوس در تابستان گذشته پوسته $80 میلیون برای بالای چهار طبقه از یک خیابان مدیسون آپارتمان در منهتن.

آمازون نماینده بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی