آمازون خود را تشویق خریداران به کمک با قیمت-درآوردن پروب

آمازون آغاز شده است درخواست مشتریان به همکاری با وزارت دادگستری تحقیقات جنایی از فروشندگان شخص ثالث در آن e-commerce, بازار, با توجه به یک e-mail دیده می شود خبر داد.

شرکت اطلاع رسانی به مشتریان است که ممکن است محصولات خریداری شده از این فروشندگان با توجه به e-mail فرستاده شده توسط Joell پارک ارشد اجرای قانون پاسخ متخصص در آمازون.

این شرکت آمده است تحت فشار قانونگذاران برای nab فروشندگان که بهره گرفته از ترس از گسترش coronavirus و درگیر شدن در قیمت درآوردن در وب سایت خود را.

روز چهارشنبه چهار قانونگذاران از جمله قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler و آنتی تراست کمیته فرعی رئیس David Cicilline با ارسال نامه ای به وزارت دادگستری درخواست آژانس برای بررسی این موضوع است.

در اوایل این ماه شرکت گفت که در حال همکاری با دولت به طور کلی وکیل برای شناسایی و تعقیب چنین شخص ثالث فروشندگان و محدود این نوع از تجار که می تواند فروش سلامت و بهداشت موارد در وب سایت خود را.

“ما می خواستیم به اطلاع شما به طور مستقیم در مورد این موضوع در صورتی که شما در حال تماس با وزارت دادگستری در ارتباط با آن بررسی” پارک گفت: در e-mail فرستاده شد به انتخاب سردبیر, که همچنین یک آمازون مشتری.

با وجود این مراحل حمایت از مصرف کننده گروه گفت: آنها خال خال لیست از اقلام ضروری با غیر معمول خوشه قیمت در وب سایت.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر این کاوشگر نیز با معامله بیش از بیست نفر بودند که به اتهام در یک دادگاه فدرال در دالاس برای این که بخشی از یک حلقه جرم و جنایت که در آن دزد shoplifted کالا از فروشگاه ها در سراسر ایالات متحده و به آنها فروخته شده در آمازون است.

این شرکت بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>