آمازون چهره دیگری نیویورک انبار اعتصاب به عنوان ده ها تن از کارگران coronavirus

آمازون استاتن آیلند انبار در روز دوشنبه شد و با ضربه دوم آن کار اعتراض از شیوع کروناویروس آغاز شد.

کار گروه های درگیر در سازماندهی اعتراض و ادعا کرد که تا به 50 آمازون کارگران با تجمع در مقابل ساختمان بلومفیلد مرکز توزیع به نام JFK8 اعتراض به این شرکت دست زدن به این ویروس در میان شکایات که 25 نفر وجود دارد که تست مثبت برای این بیماری مرگبار. آمازون اختلاف اعداد.

ظهر تجمع حدود یک ساعت به طول انجامید با توجه به گروه های کارگری.

آمازون ارائه نمی دهد پرداخت نشده زمان برای کارگران ساعتی که احساس علائم و یا ممکن است افراد بیمار در خانه.

این بار دوم SI انبار کارکنان باید اعتراض آمازون را از دست داده و coronavirus. در مارس 30, ده ها تن از کارکنان برگزار شد تجمع رهبری مدیریت دستیار کریستوفر Smalls — بود که بعد از اخراج توسط آمازون.

در آن زمان کمتر از 10 انبار کارگران بنا به گزارش ها تا به حال ویروس اما تعدادی از آن زمان افزایش یافته و به بیش از 25 با توجه به Jason شوارتز سخنگوی آتنا یکی از کارگر حمایت گروه های درگیر در اعتصاب است.

“کارگران می خواهیم به صورت منسجم برنامه ریزی است که از آنها محافظت و سلامت عمومی” با توجه به مشاوره.

“از بیش از 5 ، 000 کارکنان ما در استاتن آیلند مرکز پاسخگویی کمتر از 10 نفر شرکت کننده در امروز تظاهرات – نیمی از آنها نمی شد آمازون کارمند” آمازون در بیانیه ای گفت.

“مثل همه کسب و کار دست و پنجه نرم کردن با ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس ما در حال کار سخت برای حفظ کارکنان امن در حالی که در خدمت جوامع و آسیب پذیرترین” آمازون سخنگوی راشل Lighty گفت. “ما گرفته اند اقدامات شدید برای نگه داشتن مردم در امن و سه برابر کردن عمیق تمیز کردن تهیه لوازم ایمنی است که در دسترس هستند و تغییر فرآیندهای برای اطمینان از کسانی که در ساختمان های ما در حال نگه داشتن امن فاصله است.”

آمازون است که مصرف کارکنان متوسط در آن انبار و ارسال به خانه هر کسی با درجه حرارت 100F یا بیشتر از آن است که در یک پست وبلاگ.

آمازون انبار کارگران در شیکاگو و دیترویت نیز برگزار شد تظاهرات و توقف کار در هفته های اخیر بیش از COVID-19 نگرانی های ایمنی.

در نیویورک حدود 40 مقامات منتخب از جمله مدافع عمومی Jumaane ویلیامز حسابرسی اسکات استرینگر و شورای شهر سخنران Corey Johnson, اخراج کردن نامه ای به مدیر عامل شرکت آمازون Jeff Bezos در مارس 1, خواستار Smalls’ rehiring و برای آمازون برای اجرای COVID-19 پروتکل های ایمنی و پرداخت را ترک کنند.

“ما نوشتن را در حمایت از خود کارگران خواستار شما را به نزدیک آمازون انبارها تا زمانی که شما قرار داده و به جای راه حل های واقعی — با مستقل مانیتور — برای محافظت از کارگران و مردم در این لحظه از بحران بهداشت عمومی” با توجه به نامه.

غول فن آوری است که قبلا آن را گفته اخراج Smalls چرا که او نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل پس از آمدن به تماس با یک کارمند که تست مثبت برای ویروس.

Smalls شد این موضوع به بیرون درز آمازون یادداشت هفته گذشته در آن شرکت مشاور عمومی David Zapolsky نوشت که دستیار مدیر “نه هوشمند و یا بیان و به حدی مطبوعات می خواهد به تمرکز بر روی ما را در مقابل ما خواهد بود بسیار قوی تر روابط عمومی موقعیت” با توجه به گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>