آمازون چهره یکی دیگر از استاتن آیلند انبار اعتصاب به عنوان 25 coronavirus

آمازون مواجه است دوم آن کار اعتصاب در یک جزیره استاتن انبار که در آن کارگران از ترس بیش از دو دوجین مردم پایین آمده اند با COVID-19 با توجه به گروه های کارگری که صادر مشاوره در مورد ظهر عمل است.

کارگران در بلومفیلد مرکز توزیع به نام JFK8 در حال راه رفتن در 12 p. m. در پی شکایت که بیش از 25 انبار کارکنان باید آزمایش مثبت برای این ویروس بر اساس روزانه پیام های متنی را دریافت می کنند از آمازون. آنها خواستار سیاتل غول تکنولوژی شرکت تسهیلات به صورت مایع و ارائه کامل پرداخت برای کارکنان در آن زمان.

آمازون ارائه نمی دهد پرداخت نشده زمان برای کارگران ساعتی که احساس علائم و یا ممکن است افراد بیمار در خانه.

این بار دوم SI انبار کارکنان راه می رفت خاموش این کار را در اعتراض آمازون را از دست داده و coronavirus. در مارس 30, ده ها تن از کارکنان برگزار شد تجمع رهبری مدیریت دستیار کریستوفر Smalls — بود که بعد از اخراج توسط آمازون.

در آن زمان کمتر از 10 انبار کارگران بنا به گزارش ها تا به حال ویروس اما تعدادی از آن زمان افزایش یافته و به بیش از 25 با توجه به Jason شوارتز سخنگوی آتنا یکی از کارگر حمایت گروه های درگیر در اعتصاب است.

“کارگران می خواهیم به صورت منسجم برنامه ریزی است که از آنها محافظت و سلامت عمومی” با توجه به مشاوره.

آمازون انبار کارگران در شیکاگو و دیترویت نیز برگزار شد تظاهرات و توقف کار در هفته های اخیر بیش از COVID-19 نگرانی های ایمنی.

در نیویورک حدود 40 مقامات منتخب از جمله مدافع عمومی Jumaane ویلیامز حسابرسی اسکات استرینگر و شورای شهر سخنران Corey Johnson, اخراج کردن نامه ای به مدیر عامل شرکت آمازون Jeff Bezos در مارس 1, خواستار Smalls’ rehiring و برای آمازون برای اجرای COVID-19 پروتکل های ایمنی و پرداخت را ترک کنند.

“ما نوشتن را در حمایت از خود کارگران خواستار شما را به نزدیک آمازون انبارها تا زمانی که شما قرار داده و به جای راه حل های واقعی — با مستقل مانیتور — برای محافظت از کارگران و مردم در این لحظه از بحران بهداشت عمومی” با توجه به نامه.

“مثل همه کسب و کار دست و پنجه نرم کردن با ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس ما در حال کار سخت برای حفظ کارکنان امن در حالی که در خدمت جوامع و آسیب پذیرترین” آمازون سخنگوی راشل Lighty گفت. “ما گرفته اند اقدامات شدید برای نگه داشتن مردم در امن و سه برابر کردن عمیق تمیز کردن تهیه لوازم ایمنی است که در دسترس هستند و تغییر فرآیندهای برای اطمینان از کسانی که در ساختمان های ما در حال نگه داشتن امن فاصله است.”

آمازون است که مصرف کارکنان متوسط در آن انبار و ارسال به خانه هر کسی با درجه حرارت 100F یا بیشتر از آن است که در یک پست وبلاگ.

غول فن آوری است که قبلا آن را گفته اخراج Smalls چرا که او نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل پس از آمدن به تماس با یک کارمند که تست مثبت برای ویروس.
Smalls شد این موضوع به بیرون درز آمازون یادداشت هفته گذشته که در آن آمازون مشاور عمومی David Zapolsky نوشت که دستیار مدیر “نه هوشمند و یا بیان و به حدی مطبوعات می خواهد به تمرکز بر روی ما را در مقابل ما خواهد بود بسیار قوی تر روابط عمومی موقعیت” با توجه به گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de