آمازون استخدام 100K کارگران برای پر کردن سفارش افزایش طول coronavirus شیوع

آمازون در روز دوشنبه اعلام کرد قصد دارد به استخدام 100,000 جدید کارگران در ایالات متحده به نگه دارید تا با افزایش سفارشات از مردم محدود به خانه های خود در طول شیوع کروناویروس.

سیاتل-بر اساس شرکت گفت: این آخر هفته که شیب افزایش سفارشات قرار دادن عملیات خود را تحت فشار. آن هشدار داد که خریداران آن می تواند طولانی تر از معمول دو روز برای دریافت بسته است. همچنین گفت: این فروخته شد بسیاری از خانواده های تمیز کردن لوازم و حال کار برای به دست آوردن بیشتر در انبار.

خرده فروش آنلاین گفت: آن را نیز به طور موقت افزایش پرداخت 2 $در یک ساعت از طریق پایان ماه آوریل برای کارکنان ساعتی. که شامل کارگران در آن انبارها و تحویل مراکز و کل مواد غذایی, فروشگاه های مواد غذایی — همه آنها را حداقل 15 دلار در ساعت است. کارکنان در بریتانیا و دیگر کشورهای اروپایی را دریافت کنید مشابه افزایش دهد.

هفته گذشته آمازون بهینه سازی به آن زمان سیاست برای ساعتی کارگران گفتن آنها می تواند آنها را به عنوان زمان زیادی به عنوان آنها می خواستند در ماه مارس, اگر چه آنها را پرداخت اگر آنها تا به حال به دست آورده ، این شرکت همچنین گفت: آن را خواهد پرداخت ساعتی کارگران تا دو هفته اگر آنها قرارداد ویروس و یا نیاز به قرنطینه شود.

این فرصت های شغلی جدید هستند به صورت ترکیبی از تمام وقت و پاره وقت موقعیت و شامل تحویل رانندگان و کارگران انبار که بسته و کشتی سفارشات به خریداران.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>