آمازون به دنبال خرید چهار Fairway فروشگاه

آمازون در پرسه زدن یک بار دیگر — و این بار آن چشم دوخته اند یک تعداد انگشت شماری از سوپر مارکت متعلق به شهر نیویورک بقال Fairway بازار از این پست یاد کرده است.

تکنولوژی نیروی عظیم منهدم کننده اجرا توسط جف بزوس است مناقصه در چهار فروشگاه متعلق به ورشکسته Fairway در نیویورک و نیوجرسی از جمله یکی در بروکلین خانه به محبوب اسکله مگا بازار قرمز, قلاب, منابع گفت: پست.

این حراج که لگد دوشنبه و در ادامه به دوشنبه می آید به عنوان coronavirus به ارمغان می آورد و این کشور را به زانو در نتیجه رکود ترس. اما COVID-19 نیز ثابت کرده است یک مزیت برای آمازون سفارش آنلاین کسب و کار به عنوان مردم سر خم کردن در خانه.

سهام آمازون — مستقر در سیاتل کانون بحران در آمریکا هستند تا 4.6 درصد در این سال در مقایسه با یک قطره از 25 درصد در شاخص S&P 500. و بزوس — ثروتمندترین مرد جهان به ارزش حدود 118 میلیارد دلار و با توجه به فوربس — که بزرگترین سهامدار.

Red Hook Fairway location Amazon
مشتریان در قرمز قلاب Fairway.پل Martinka

آمازون متمرکز شده فقط چهار نفر از Fairway به 14 فروشگاه در مذاکرات اخیر که برگزار شده است به صورت آنلاین و از طریق تلفن با توجه به coronavirus منابع گفت. آنها شامل یک فروشگاه در پلهام نیویورک حدود نیم ساعت در شمال منهتن یک فروشگاه در بروکلین و دو در نیوجرسی منابع گفت.

نیوجرسی فروشگاه منابع گفت: در وودلند پارک و Paramus هر دو حدود 30 دقیقه در غرب منهتن. در بروکلین Fairway صاحب یک فروشگاه در قلاب که دارای بازدید از مجسمه آزادی و در محله جورج تاون است که نزدیک به فرودگاه JFK.

آمازون نگه داشتن برنامه های خود را برای فروشگاه های خود را به جلیقه ، در حالی که برخی از ناظران بر این باورند که این غول تکنولوژی می تواند با استفاده از این فروشگاه به عنوان مراکز توزیع منافع در Fairway می آید به عنوان بزوس رمپ تا سوپر مارکت رد پای.

آمازون خریداری مجلل زنجیره مواد غذایی تمام مواد غذایی در سال 2017 برای $13.4 میلیارد دلار و به تازگی راه اندازی یک cashierless فروشگاه مواد غذایی در سیاتل کاپیتول هیل محله. آن را نیز مشغول به کار در یک از 20 ، 000 فوت مربع فروشگاه مواد غذایی در وودلند هیلز کالیفرنیا است که انتظار می رود مجهز به روبات زیر قفسه ها به عنوان پست در گزارش ماه فوریه.

Red Hook Fairway Market Amazon
یک کارمند پشته تولید در قرمز قلاب Fairway بازار است.گتی ایماژ

آمازون در سیاتل فروشگاه یک مارکت نسخه از آن آمازون بروید فروشگاه رفاه که به مردم اجازه می دهد برای گرفتن و رفتن پرداخت از طریق تلفن های خود را. جنگل فروشگاه است که میله میله به حتی بیشتر با تکنولوژی بالا با تمرکز بر وانت و تحویل یک بخش جداگانه برای خریداران برای گرفتن مواد غذایی تازه با توجه به گزارش نیویورک تایمز در سال گذشته است.

و در حالی که کسب و کار در Fairway افزایش یافت در هفته های اخیر مردم به عنوان سهام تا بر روی کاغذ توالت و کنسرو محصولات آمازون “علاقه مند شده بود قبل از ویروس” یک منبع تایید کرد.

سیاتل شرکت است که انتظار می رود برای برنده شدن در این مزایده که از سر در 4 بعد از ظهر روز پنج شنبه گفت: یک فرد آشنا با این اقدامات. “آمازون دارای جیب عمیق” اضافه شده است این منبع که نمی خواست فاش شود. “آن را مانند جیب برای آنها. اگر آنها می خواهند چیزی است که آنها احتمالا نمی تواند بیشتر توپ زدن.”

سیاتل شرکت کرده است پس از ابراز علاقه به خرید کل Fairway های زنجیره ای و یا نزدیک به آن قرن نام تجاری تبدیل شده است که مترادف با منهتن فوقانی سمت غرب جایی که Fairway آن شروع به منابع اضافه شده است.

Fairway برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت در ماه ژانویه برای دومین بار پس از Glickberg خانواده است که تاسیس آن به فروش می رسد 80 درصد سهام به بخش خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت استرلینگ سرمایه گذاری 140 میلیون دلار در سال 2007. استرلینگ لود Fairway با بدهی به منظور گسترش و حتی آن را به عنوان آن را در مواجهه با رقابت رو به رشد جسمی و سوپر مارکت ها مانند معامله گر جو و آنلاین تحویل خدمات مانند آمازون و تازه مستقیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>