آمازون نخست تحویل با تاخیر تا یک ماه در میان coronavirus

آمازون نخست در نظر گرفتن زمانی که یک ماه به ارائه برخی از آیتم هایی که معمولا می رسند در دو روز به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس انتقاد شدید e-commerce titan.

مواردی مانند NutriBullet, بلندر, کامپیوتر, کابل, و پرفروش ترین کتاب ها را تحویل داده نمی شود حداقل تا مارس 21 اگر دستور روز دوشنبه در لیست آمازون نشان داد. خریداران می تواند به طور معمول آن دسته از محصولات در عرض دو روز با آمازون نخست اشتراک ارائه می دهد که رایگان حمل و نقل اکسپرس برای هزینه ماهانه.

آمازون مشتریان و تجار به طور یکسان پرچم تاخیر در رسانه های اجتماعی یکشنبه به عنوان شرکت دست و پنجه نرم با تقاضا از خریداران در طول coronavirus بحران با توجه به اخبار سایت Recode که اولین گزارش این موضوع.

“آیا آمازون تغییر تاریخ تحویل برای همه چیز به مارس 21? و یا آنها فقط مجازات من است؟” اندی Grewal در توییتر نوشت.

“آمازون واقعا به توقف بازی به دلیل اگر احمق/تصادفی چیزهایی که من منظور بدبختی از قرنطینه نمی تواند وارد در عرض 2 روز من قصد ندارم به آن را” یکی دیگر از کاربر توییتر گفت.

AP

آمازون نشان داد که زمان تحویل طولانی ناشی از آن تصمیم به اولویت بندی اقلام ضروری. سیاتل-شرکت بر اساس گفته تجار در هفته گذشته که در آن انبارها را قبول “خانواده محصولات اساسی تجهیزات پزشکی و تقاضای محصولات” به مدت سه هفته.

“برای خدمت به مشتریان ما نیاز به در حالی که همچنین کمک به اطمینان از ایمنی از همکاران ما ما ما را تغییر لجستیک و حمل و نقل و عرضه زنجیره ای خرید و شخص ثالث فروشنده فرآیندهای اولویت بندی زیر ارائه مواردی که اولویت بالاتر برای مشتریان” آمازون سخنگو در بیانیه ای گفت. “این منجر به برخی از ما وعده تحویل بودن طولانی تر از حد معمول است.”

آمازون متعهد به استخدام 100,000 تمام و پاره وقت کارگران برای تحقق و تحویل مشاغل در آمریکا در پاسخ به افزایش تقاضا در طول coronavirus بحران است. این شرکت همچنین افزایش دستمزد 2 $در هر ساعت از طریق آوریل آن گفت: در هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>