آمازون کشیدن Washington Redskins دنده از فروشگاه

آمازون کشیدن Washington Redskins دنده را از فروشگاه های خود به عنوان تیم NFL برنامه تغییر نام آن است.

E-commerce titan گفت آن است که از بین بردن تمام محصولات بلبرینگ ردسکینز آرم و نام — به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک نژادی لکه دار کردن در برابر بومیان آمریکایی — در حال حاضر که نام مورد تحت بررسی است.

آمازون ابلاغ این تصمیم به آن شخص ثالث فروشندگان جمعه گفت: آنها را 48 ساعت به بررسی و حذف هر مورد پرچم دار این شرکت است. برخی از کتاب ها و خاطرات تحمل این تیم نام هنوز ذکر شده در سایت پنج شنبه صبح.

Walmart, Target, dick’s Sporting Goods و نایک — NFL رسمی نیوجرسی تامین کننده — نیز متوقف فروش واشنگتن پیراهن دنده میان تمدید فشار به خلاص شدن از شر این نام است که بومی آمریکایی ها به مدت طولانی به عنوان تقبیح توهین آمیز است.

تحت فشار از حامیان و, بومیان آمریکایی حقوق گروه های, Washington Redskins صاحب دن اسنایدر در هفته گذشته گفت: او را در نظر بگیرید با تغییر نام این تیم که ریشه در تاریخ به 1930s.

این تیم روز جمعه اعلام کرد یک “بررسی دقیق” به عنوان نایک به نام برای یک تغییر همراه با فدکس و پپسی دو ردسکینز’ عمده حامیان مالی شرکت ها. سرمایه گذاران به گزارش فشرده شرکت ها برای کاهش روابط با این تیم اگر آن را خندق نام.

ردسکینز مواجه شده اند تماس برای سال نام خود را تغییر دهید که این کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی است به نام “تحقیر” و “نژادپرستانه” مدت. آخرین فشار آمد در میان اعتراضات گسترده علیه نژادپرستی و خشونت پلیس پس از یک پلیس سفید پوست کشته جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس.

با پست سیم

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>