آمازون می کشد پلاگین در coronavirus قیمت gougers

آمازون گفت: این پایین کشیده “دهها هزار نفر” لیست ماسک صورت که فروشندگان شده است قیمت سنگ آهن در بازار میان coronavirus وحشت.

برخی از تجار شده اند به دنبال استفاده از بحران در حال رشد در میان اضطراب در مورد اپیدمی جهانی است که آلوده بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و نزدیک به 3,000 های مستقر در سیاتل غول خرده فروشی در روز جمعه تایید کرد.

10-بسته N95 ماسک به تازگی خرده فروشی در آمازون برای $128 با توجه به انتخاب نسبت به قیمت متوسط آن از نزدیک به 41 دلار. دو بسته از ماسک در ضمن فروش بود در 25 دلار نسبت به قیمت عادی کمتر از 7 دلار.

“وجود دارد هیچ جایی برای قیمت سنگ آهن در بازار در آمازون” آمازون در بیانیه ای گفت: با استناد به سیاست شرکت که محصول اطلاعات باید دقیق و که آمازون می توانید را پایین ارائه می دهد که صدمه دیده و اعتماد مشتری از جمله زمانی که قیمت گذاری “به طور قابل توجهی بالاتر از های اخیر قیمت های ارائه شده یا آمازون.”

جستجو برای اقلام معمولا همراه با ویروس — مانند ماسک — ماشه یک بنر اطلاع رسانی در آمازون لینک دادن به یک CDC برگه در مورد ویروس به طوری که کاربران می توانند “اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس اقدامات حفاظتی.”

آمازون مشخص نیست چه آستانه برای یک آیتم در نظر گرفته شود ناعادلانه قیمت. این شرکت گفت: این مانیتور به صورت خوشه قیمت و ادعاهای دروغین از طریق ترکیبی از خودکار و دستی بررسی از لیست.

آمازون نیز به رویترز گفت شنبه که آن را کشیده است بیش از 1 میلیون محصولات از سایت خود را برای به دروغ ادعا می کنند برای درمان و یا دفاع در برابر coronavirus.

جستجو برای “coronavirus درمان” در آمازون در حال حاضر به ارمغان می آورد تا تعدادی از کتابهای مرتبط با موضوع و همچنین ده ها تن از مکمل های که ادعا می کنند برای تقویت سیستم ایمنی بدن.

سهام آمازون شد پایین 3.3 درصد در صبح روز جمعه در $1,824.65.

با پست سیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de