آمازون حاشیه آن شخص ثالث خدمات حمل و نقل

آمازون تعلیق حمل و نقل در غیر آمازون بسته آن را به عنوان تلاش برای نگه دارید تا با سفارش مشتری در طول coronavirus بیماری همه گیر.

تست برنامه شناخته شده به عنوان آمازون حمل و نقل متوقف خواهد شد در ماه ژوئن به دلیل تجارت الکترونیکی نیروی عظیم منهدم کننده نیاز به تغییر آن کارگران نسبت به انجام آن خود سفارشات وال استریت ژورنال گزارش شده است.

“ما به طور منظم نگاهی به عوامل مختلف در سراسر آمازون به مطمئن شوید که ما در حال راه اندازی در راه حق به بهترین خدمت به مشتریان” آمازون در بیانیه ای گفت.

آمازون حمل و نقل در دسترس است در یک تعداد انگشت شماری از شهرهای ایالات متحده از جمله لس آنجلس و دسته بسته های که در غیر این صورت برو به UPS و فدرال اکسپرس. سهام این شرکت ها افزایش یافت دوشنبه در اخبار آن را به عنوان تولید بیشتر کسب و کار برای آنها.

سیاتل شرکت دست و پنجه نرم با افزایش تقاضا در ایالات متحده, که در آن بسیاری از ساکنان تحت stay-at-home سفارشات برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus است که فراگیر در سراسر جهان است.

آمازون شده است قادر به گرفتن بسیاری از بسته های مشتریان در یک یا دو روز آن را به عنوان وعده داده بود قبل از این بیماری همه گیر. این شرکت در ماه گذشته ممنوع فروشندگان از حمل و نقل هر گونه موارد غیر ضروری به آن انبارها به عنوان آن را تغییر تمرکز خود را به تقاضا برای پایه اصلی مواردی مانند تجهیزات پزشکی و محصولات کودک.

تعلیق آمازون حمل و نقل برنامه اجازه خواهد داد که این شرکت تمرکز اصلی خود را تحویل عملیات گفت: Trevor Outman بنیانگذار مشاوره Shipware.

آمازون در ماه مارس گفت این امر استخدام 100,000 انبار و تحویل کارگران در ایالات متحده آمریکا برای مقابله با افزایش سفارشات آنلاین.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im