آمازون سهام soars در عظیم درآمد ضرب و شتم

آمازون سهام افزایش یافت و در گسترش تجارت روز شنبه پس از شرکت ارسال شده یک هیولا درآمد گزارش برجسته خود را قوی فروش تعطیلات.

تجارت الکترونیکی نیروی عظیم منهدم کننده به رهبری توسط جف بزوس دیدم سهام خود را صعود بیش از 13 درصد پس از آن walloped تحلیلگران انتظارات و گفت: آن اضافه شده بیشتر مشترکین نخست در یک چهارم از همیشه قبل از.

شاید سهام یک بار دیگر آورده آمازون بازار کلاه گذشته $1 تریلیون علامت که در آن دوباره الفبا اپل و مایکروسافت در چهار کاما باشگاه و افزود: حدود 15 میلیارد دلار به بزوس خالص ارزش.

آمازون قبلا نقض $1 تریلیون سد در اواخر سال 2018 قبل از فرو بردن در زیر آن مدت کوتاهی پس از.

افزایش فرستاده آمازون سهام به بیش از 2000 دلار در هر و تحت فشار قرار دادند بزوس در حال حاضر ثروتمندترین مرد در جهان به ارزش خالص در حدود 130 میلیارد دلار از $115 میلیارد دلار است.

آمازون گزارش سود هر سهم $6.47 دمیدن گذشته $4.03 سهم انتظار وال استریت. آن بريدن در $87.4 میلیارد دلار در سال درآمد بالاتر از پیش بینی ها برای $86.02.

آمازون نان-و-کره cloud computing واحد خدمات وب سایت آمازون دیدم 34 درصد رشد در سال بیش از سال به $9.95 میلیارد دلار در سال درآمد در مقایسه با وال استریت انتظارات برای فروش $9.84 میلیارد دلار است. آن تبلیغات بازوی همچنین رشد 41 درصد سال بیش از سال به $4.8 میلیارد دلار است.

این شرکت هزینه های عملیاتی صعود نزدیک به 22 درصد در طول سه ماهه برای $83.5 میلیارد دلار به عنوان آن را همچنان به سرمایه گذاری در همان روز تحویل.

در آماده اظهارات بزوس گفت که در حال حاضر وجود دارد “بیش از 150 میلیون” پرداخت نخست کاربران در سراسر جهان که بیشتر مردم پیوست و خدمات نسبت به قبل بدون ارائه جزئیات. او گفت: تعداد موارد ارائه شده از طریق همان روز و یک روز حمل و نقل “چهار برابر این سه ماهه نسبت به سال گذشته” نیز بدون شکستن رشد.

آمازون همچنین ارائه نمی دهد دقیق فروش دستگاه های خود را — که شامل اکو خانواده های هوشمند سخنرانان و همچنین آتش تلویزیون استیک — اما گفت که “دهها میلیون” دستور داده شد در طول فصل تعطیلات.

سیاتل-خرده فروش مبتنی بر هوا $69 میلیارد دلار به 73 میلیارد دلار فروش در سه ماهه اول سال در حالی که تحلیلگران به دنبال $71.7 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر