آمازون را تهدید به آتش کارگران که شکستن اجتماعی فاصله قوانین

آمازون نیز تهدید به آتش انبار کارگران بارها و بارها گرفتار شکستن اجتماعی-دورى قوانین با هدف محدود کردن گسترش coronavirus.

E-commerce کرگدن به تازگی گفت: انبار کارکنان که آنها دریافت یک تذکر کتبی برای اولین تخلف از دستورالعمل ها است که آموزش کارگران برای اقامت شش فوت از هم جدا از یکدیگر با توجه به CNBC. اما یک جرم دوم می تواند آنها را اخراج این شبکه گزارش داد.

“ما در حال بدست گرفتن شدید اقدامات برای اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان در سراسر سایت های ما که در حال انجام یک نقش اساسی برای جوامع خود را در طول این بحران” آمازون سخنگو گفت CNBC.

گزارش سرکوب شرح زیر آوازی انتقاد از نحوه مستقر در سیاتل شرکت به کار گرفته شده است نگرانی در مورد ویروس در حالی که در پاسخ به یک افزایش در تقاضا برای محصولات خود را به عنوان اپیدمی خاموش مصرف کنندگان در خانه های خود.

معلوم نیست دقیقا چه آمازون را اجرا اجتماعی-فاصله, قوانین, اما سه انبار کارگران CNBC گفت که مقامات برنامه ریزی برای تک کارکنان که دیده شکستن آنها و نقد و بررسی دوربین فیلم به نقطه نقض.

آمازون بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر سه شنبه صبح. اما یک مدیر اجرایی هفته گذشته گفت که این شرکت خواسته است برخی از آن بالا “یادگیری ماشین فن” برای پیدا کردن راه هایی برای بهبود اجتماعی فاصله در ساختمان آن با استفاده از دوربین داخلی.

“با بیش از 1000 سایت در سراسر جهان و بسیاری از اقدامات و هشدارها به سرعت در حال نورد بیش از گذشته چند هفته ممکن است موارد که در آن ما آن را دریافت نمی کند اما من می توانم به شما اطمینان دهم که فقط به آنچه آنها می شود — استثنا” دیو کلارک آمازون معاون ارشد رئیس جمهور از انجام عملیات در سراسر جهان گفت: در یک شنبه پست وبلاگ.

کارگران به نام آمازون به انبارها وجود دارد تا یک طرح جامع در محل برای محافظت از کارکنان از ویروس. کارگران در صحنه دوم اعتصاب در روز دوشنبه در آمازون استاتن آیلند تحقق, مرکز, که در آن کارکنان را گزارش کرده اند بیش از دو دوجین coronavirus موارد است. آمازون موجب خشم و انزجار هفته گذشته هنگامی که آن را اخراج کریس Smalls مدیریت دستیار که سازماندهی مارس 30 اعتصاب در استاتن آیلند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im