آمازون خواست برای کمک به افراد معلول دریافت مواد غذایی در میان coronavirus

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس است که خواسته به اولویت بندی مواد غذایی و تحویل به افراد معلول در طول coronavirus مستندات را ساخته اند که آن را سخت تر برای آنها را به سهام خود را pantries.

آمریکا شبکه ای از جامعه گزینه ها و منابع است گفت بزوس از طریق نامه ای که افراد با معلولیت های فکری و توسعه در میان آمریکایی ها “در سمت چپ آسیب پذیر در طول COVID-19 همه گیر” از آنجا که آنها اغلب نیاز به افراد دیگر از جمله به اصطلاح ارائه دهندگان خدمات برای کمک به آنها را به فروشگاه برای مواد غذایی است.

این گروه شناخته شده به عنوان ANCOR نشان دهنده غیر انتفاعی در خدمت مردم با شرایط مانند سندرم داون و اوتیسم است. این سازمان ها شده اند تقلا برای دریافت مواد غذایی به خانه که در آن آنها ارائه خدمات بسیار مهم در حالی که زیر اجتماعی-فاصله پروتکل مورد نیاز برای نگه داشتن این ویروس در بررسی ANCOR می گوید.

اولويت بندی مواد غذایی تحویل به کسانی که ارائه دهندگان خدمات “را یک دنیا تفاوت برای مردم …. که لازم نیست مستقیم پشتیبانی حرفه ای که می توانید آنها را خرید میکنند و ممکن است عدم دسترسی به منابع مورد نیاز برای حرکت جامعه خود به خود” ANCOR مدیر عامل باربارا مریل نوشت: در مارس 20 نامه به بزوس.

“آمازون است که در آن موقعیت به اطمینان حاصل شود که کمک در راه است به طوری که شما لازم نیست که به طور ناگهانی قرار داده و چهار نفر در مستقیم پشتیبانی حرفه ای خودرو و رانندگی به فروشگاه مواد غذایی” مریل گفت: پست. “این چیزی است که ما نیاز به انجام در حال حاضر به پهن کردن منحنی از این بیماری همه گیر.”

ANCOR نامه می آید به عنوان آمازون قول داده است برای افزایش ظرفیت خود را برای مواد غذایی و ارائه خدمات در زمان بحران است که منجر به عمده تحویل تاخیر و کمبود برخی ملزومات مانند مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب و دستمال توالت. سیاتل-بر اساس شرکت به تازگی گفت: این امر استخدام 100,000 کارگران در پاسخ به همه گیری برخی از آنها خواهد شد آمازون تازه تحقق مراکز.

آمازون گفته است که صحبت کردن با ANCOR در مورد راه هایی برای کمک به مردم آسیب پذیر در طول بیماری همه گیر. این شرکت در حال حاضر تامین و تحویل بیش از 70000 وعده های غذایی به بیش از 2,700 سالمندان و پزشکی در خطر مردم در منطقه سیاتل با همکاری یک محلی وراج آمازون سخنگو گفت.

“ما همچنان به تمرکز بر ارائه خدمات ضروری به مشتریان به عنوان بسیاری که ممکن است از جمله کسانی هستند که بیشترین آسیب پذیر” آمازون سخنگو گفت. “ما سخت در حال کار برای شناسایی راه هایی برای ارائه مواد غذایی به مشتریان بیشتر مثل اضافه کردن بیشتر تحویل ویندوز در طول روز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>