آمازون کارگر در جزیره استاتن انبار آزمایش مثبت برای coronavirus

یک کارگر در آمازون استاتن آیلند انبار دارای آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به یک کارمند در تاسیسات.

مثبت آزمون مشترک در میان گروه کوچکی از ناظران در جلسه اواخر صبح روز سه شنبه — در حالی که همه تاسیسات باقی مانده است باز برای کسب و کار به عنوان معمول کریس Smalls یک نگران مدیریت دستیار در این مرکز گفت: این پست.

“آنها نمی باید مردم را در بهترین منافع خود را در ذهن. آن را غیر مسئولانه و غیر انسانی به ما نگه داشتن کار وجود دارد” Smalls گفت. “ما در حال رفتن به یک موج دوم [از شیوع]. من درک می کنم ما در حال ضروری برای جوامع ما, اما ما در حال کمک کردن جامعه اگر ما حامل ویروس.”

“این قطعا می تواند سفر به رانندگان و افراد دیگر پایین خط. اگر این نوع مراکز آلوده هستند, سپس شما باید یک مشکل و آن را می توانید به مشتریان. این یک اثر دومینو.”

“ما در حال حمایت از فردی که دوره نقاهت است. ما به دنبال همه دستورالعمل از مقامات محلی و شرکت در اقدامات برای اطمینان از ایمنی کارکنان در سایت ما” آمازون در بیانیه ای گفت: تایید تست مثبت.

آلوده کارمند گذشته در محل کار و در تاریخ 11 مارس و در حال حاضر در قرنطینه پس از دریافت مراقبت های پزشکی با توجه به e-commerce است.

این شرکت به آدرس نیست چرا تسهیلات باقی مانده باز و یا جزئیات هر گونه روش های تمیز کردن — اما گفت: آن را توصیه کرده است هر گونه کارگران بودند که در تماس نزدیک با کارکنان به ماندن در خانه خود و قرنطینه برای 14 روز.

آلوده کارگر نبوده است در تحقق مرکز در حدود یک هفته Smalls گفت: — اما در یک مرکز با بیش از 2500 تمام وقت کارکنان Smalls می ترسید که قریب الوقوع شیوع اجتناب ناپذیر است.

کارگران در تماس نزدیک با یکدیگر به عنوان بخشی از ماهیت حمل و نقل کار می کنند و اغلب غذا خوردن در کنار یکدیگر در یک کافه تریا, او گفت:.

هنگامی که یک کارمند آمازون آزمایش مثبت برای این ویروس در شرکت انبار در کوئینز آمازون به اقیانوس اطلس گفت که این سایت تا به حال تمیز شده است و روزانه به طور موقت تعطیل شد “اضافی را در بر میگیرد.”

Smalls گفت: معلوم نیست چرا مشابه روش نیست گرفته شده در جزیره استاتن دیگر از فشار برای دیدار با اهداف تولید. او گفت: پست او خواهد بود صف آرایی در برابر شرایط کار نا امن در خارج از انبار در بلومفیلد در روز یکشنبه است.

این شرکت در تاریخ 11 مارس اعلام کرد که همه کارکنان یا مبتلا به کروناویروس یا که خود قرنطینه به دلیل امکان قرار گرفتن در معرض دریافت خواهد کرد دو هفته زمان پرداخت کردن در جهانی همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>