آمازون کارگران در 6 ما انبارها تست مثبت برای coronavirus

سیاتل – آمریکا شیوع کروناویروس گسترش به حداقل شش آمازون انبار آلوده کردن کارگران در مسابقه برای ارائه گسترده حجم بسته برای مصرف کنندگان leery از ترک خانه های خود را به فروشگاه.

در چند روز گذشته آمازون کارگران آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان ویروس در شهر نیویورک; Shepherdsville, کنتاکی; جکسون ویل فلوریدا; کتی تگزاس; Brownstown میشیگان و شهر اوکلاهما با توجه به آمازون و رسانه های محلی گزارش. در برخی موارد آمازون تعطیل امکانات برای تمیز کردن و برخی از همکاران بودند که در تماس با خود را آلوده همکاران شده اند قرنطینه.

فقط در هفته گذشته انبار کارگران به صدا هشدار دهنده است که این شرکت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای حفاظت از آنها در برابر ویروس. که پس از کارگران در آمازون انبارها در اسپانیا و ایتالیا آزمایش مثبت برای ویروس. از آن زمان به بعد بیش از 1500 نفر از کارگران شاغل در سراسر جهان با امضای یک طومار که در تماس های شرکت را به مراحل اضافی برای اطمینان از ایمنی در محل کار.

برخی از کارگران شکایت کرده که آمازون آنها را هل می دهد برای دیدار با هر ساعت نرخ که در آن می خواهد سفارشات انجام یک عمل است که آنها نگران مانع امن شیوه های بهداشتی مانند شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه. دیگران در مورد شکایت کرده اند “ایستاده” جلسات که در آن کارگران ایستاده شانه به شانه در شروع هر شیفت.

از شیوع بیماری های جدید در آمازون امکانات ایالات متحده آمریکا آمده روز پس از آنلاین غول خرده فروشی اعلام کرد قصد دارد به استخدام 100,000 جدید کارگران برای کمک به مقابله با سیل از دستورات است که باید سیستم خود را مسدود. که غیر منتظره افزایش ارائه شده است آمازون قادر به سهام و کشتی خانوار کالاهای اساسی برای بسیاری از مشتریان که آمده بود به تکیه بر این شرکت را به راحتی.

(آمازون اجرایی جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

“ما در حال حمایت از افراد زیر دستورالعمل از مقامات محلی و شرکت در اقدامات برای اطمینان از ایمنی همه کارکنان ما در سایت” آمازون سخنگوی لیزا Levandowski گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

این شرکت اخیرا با اتخاذ سیاست های جدید برای آن انبارها از جمله بیشتر به طور منظم تمیز کردن درب دستگیره پلکان نرده صفحه نمایش لمسی و بیشتر Levandowski گفت. این nixed ایستاده جلسات مبهوت شروع و شکستن بار به کمک های اجتماعی فاصله و معلق غربالگری کارگران به عنوان آنها را ترک به بهبود جریان کارگران, او گفت:.

آمازون اگر چه در حال تلاش برای دریافت, کارگران, حفاظت از آن می خواهد به آنها را داشته باشد. این شرکت قرار داده شده و سفارشات برای “میلیون ها نفر از ماسک های صورت” را به کارکنان و پیمانکاران که کار نمی تواند از خانه بزوس نوشت: در نامه ای به کارکنان روز شنبه. به دلیل کمبود جهانی آن ماسک هر چند تعداد بسیار کمی از کسانی که سفارشات پر شده اند او نوشت.

و در حالی که آمازون اجازه می دهد تا کارکنان انبار به زمان اگر آنها نگران بزوس نیز انتظار دارد که این شرکت در انبارها نگه داشتن عامل گفت: در نامه ای که خیلی از “کار ضروری ما” نیاز به کارکنان به ساعت در این شرکت انبارها در آن وسایل حمل و بیشتر.

آمازون دارای بیش از 175 انبارها در سراسر جهان از جمله بیش از 110 در شمال امریکا است. Levandowski کاهش یافته است می گویند اگر کارگران در هر آمازون تسهیلات باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

شیرین سازی جدید خود را ارائه می دهد و کار آمازون افزایش پرداخت برای کارکنان ساعتی از طریق آوریل با $2 ساعت در ایالات متحده 2 پوند در ساعت در انگلستان و در حدود 2 یورو در ساعت در بخش هایی از اتحادیه اروپا است. این شرکت که تولید $280.5 میلیارد دلار فروش در سال گذشته گفت: پرداخت افزایش هزینه خواهد شد $350 میلیون.

با وجود گسترش coronavirus در آمازون آمریکا, انبارها, آن را احتمالا پیدا کردن کارگران برای پست های جدید گفت: Elaine Kwon بنیانگذار تجارت الکترونیکی مدیریت و نرم افزار شرکت Kwontified و سابق آمازون مدیر. با تعداد مدعیان بیکاری در حال حاضر افزایش به عنوان کسب و کار شاتر از coronavirus fallout گذاشته و کارگران خواهد شد نیاز به درآمد به پرداخت اجاره خود را و خانواده خود را تغذیه.

“کاملا چند مردم خواهد بود مایل به گرفتن خطر” Kwon گفت.

آمازون به مدت طولانی به حال ستیز ارتباط با برخی از انبار کارگران مبارزه و تلاش در ایالات متحده و خارج از کشور به داشتن اتحادیه. این شرکت که نزدیک به 800,000 کارگران در سراسر جهان بسیاری از آنها کار خود در انبارها مواجه شده است و انتقاد برای شرایط سخت کاری کافی معافیت حمام و دشوار برای رسیدن به اهداف است.

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-Vt.) را محکوم کرده این شرکت برای پرداخت معاش و دستمزد به کارکنان انبار. و پس از این شرکت مطرح شده آن حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت در سال 2018 آن گرفتار گرما برای گرفتن برخی از پاداش و سهام کمک های مالی برای انبار کارگران است.

هفته گذشته چهار سناتور ایالات متحده آمریکا – ساندرز و سه دموکرات, Cory Booker نیوجرسی Sherrod قهوه ای از اوهایو و رابرت منندز از نیوجرسی – ارسال بزوس نامه ای ابراز نگرانی که این شرکت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از آن انبار کارگران از شیوع کروناویروس.

“ما نوشتن امروز به شدت از شما می خواهم به اولویت بندی بهداشت و سلامت ایمنی و رفاه کارکنان خود را که نیز ما از تشکیل خانواده و همسایگان” سناتور نوشت.

سناتور اشاره کرد که آمازون نیز می تواند قرار داده “کل کشور در خطر” اگر انبار شرایط نیستند بهداشتی به دلیل coronavirus زندگی می کنند می توانند تا 24 ساعت روی مقوا و تا سه روز در پلاستیک و استیل ضد زنگ. از آنها خواسته بزوس برای پاسخ به یک سری از سوالات پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>