آمازون کارگران در استاتن آیلند انبار به مرحله اعتصاب بیش از coronavirus

کارگران در آمازون استاتن آیلند انبار طرح حمله به دوشنبه و تقاضا که از این مرکز تعطیل شود و تمیز پس از یک کارمند وجود تست مثبت برای coronavirus.

برخی از 200 نفر از کارمندان انتظار می رود به راه رفتن در اطراف 12:30 p. m. در اعتراض آمازون تصمیم به نگه داشتن بلومفیلد انبار باز برای کسب و کار به عنوان معمول است.

“ما می خواهیم کسب و کار را تعطیل و مقادیر قبل از بازگشت ما” گفت: Chris Smalls یک دستیار مدیریت در مرکز است که منجر به اعتصاب.

این غول خرده فروشی آنلاین بوده است “مشکوک و مرموز” در مورد شیوع Smalls گفت: — برآورد که تعداد واقعی کارگران با این ویروس نزدیک به هفت ،

و کارکنان ترس که در یک مرکز با بیش از 2500 کارمند تمام وقت بیماری را “مانند آتش سوزی.”

“مردم می ترسند و سرپرستان و مدیران.. تمام سطوح” Smalls گفت. “ما ناامن است. وجود دارد هزاران نفر از کارکنان در معرض خطر است.”

آمازون قبلا گفت که آلوده کارمند گذشته در محل کار و در تاریخ 11 مارس و قرنطینه پس از دریافت مراقبت های پزشکی. E-commerce غول توصیه هر گونه کارگران بودند که در تماس نزدیک با بیمار و کارکنان به ماندن در خانه به مدت 14 روز از پرداخت خود شده است.

اما آن را نمی جزئیات این که آیا آن را در زمان هر گونه روش های تمیز کردن.

در عوض کارکنان خواسته شده است برای تمیز کردن خود را در فضای کاری را زمانی که آنها می آیند به کار و ترک Smalls گفت.

برخی از کارگران شده اند خود quarantining به عنوان یک اقدام احتیاطی از جمله کسانی که در معرض خطر بالاتر ابتلا به این بیماری است. اما آنها بوده است مجبور به پرداخت نشده زمان خاموش Smalls گفت که او همچنین خواستار پرداخت برای آن دسته از کارکنان است.

Smalls التماس این شرکت به “آنچه حق برای مردم” — گفت که اگر آن نبود کارگران را به خواسته های خود را به سالن شهر و یا آلبانی.

“سلامت ما این است که به عنوان مهم به عنوان کسب و کار” Smalls گفت. “اگر شما در مورد مراقبت از مردم خود را به شما خواهد نزدیک ساختمان پایین. عمل باید گرفته شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im