AMC تئاتر در ایران به استخدام ورشکستگی شرکت حقوقی ویل Gotshal میان coronavirus shutdown

AMC سرگرمی است ومیگوید نزدیک به ورشکستگی ممکن است.

این کشور بزرگترین تئاتر فیلم های زنجیره ای که خانه سینما شده اند توقیف در سراسر کشور از اواسط ماه مارس به دلیل coronavirus است که در مذاکرات به استخدام شرکت حقوقی ویل Gotshal & Manges برای کشف پتانسیل های فصل 11 پر کردن این پست یاد کرده است.

ویل Gotshal تیم به رهبری توسط ستاره وکیل ری Schrock که به تازگی مشغول به کار به عنوان ورشکستگی وکیل به کالیفرنیا ابزار PG&E Fairway سوپر مارکت های زنجیره ای و خرده فروشی آیکون Sears Holdings که بسیاری از فروشگاه های گرفته شده توسط میلیاردر ادی Lampert.

خودی هشدار داد که “این مراحل اولیه” و آن است که روشن نیست که آیا تئاتر زنجیره گونه استخدام مشاوران دیگر برای بازسازی ممکن است. با این وجود تشکیل پرونده ورشکستگی به نظر می رسد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد به عنوان شرکت در حال حاضر شروع به جست و خیز اجاره در سراسر مکان های خود را با توجه به منبع.

“شما استخدام نمی ری مگر اینکه شما در حال پر کردن” این منبع گفت. “شما نمی خواهید به استخدام آنها را در نرخ ساعتی خود را به یک آبجو با آنها.”

تکرار برای AMC و ویل Gotshal نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در روز جمعه.

در پی بیماری همه گیر کوروناویروس AMC توقیف آن 630 ما تئاتر در مارس 17 و furloughed 25,000 کارگران است. AMC اجرایی آدم آرن به تازگی اصرار داشت که AMC خواهد بود و در حال اجرا توسط اواسط ماه ژوئن اما برخی از تحلیلگران در حال حاضر پیش بینی شده است یک پرونده ورشکستگی در میان است.

هفته گذشته AMC را به وام دهندگان قانون استخدام شرکت گیبسون Dunn & Crutcher به توصیه های زنجیره ای در بازسازی ممکن است با توجه به وال استریت ژورنال. به گزارش پست کارشناسان توجه داشته باشید که AMC است که یک بار بدهی از $4.9 میلیارد دلار است در خطر نقض آن پیمان به عنوان آن را می سوزاند از طریق پول نقد در میان coronavirus بحران است.

مگر اینکه AMC می توانید عصاره شدید امتیازات از آن صاحبخانه فصل 11 پرونده ممکن است سخت برای جلوگیری از خودی می گویند. اخیر نامه ای از ارشد معاونت دانیل الیس اطلاع صاحبخانه آن را برای جلوگیری از پرداخت اجاره بها در ماه آوریل است.

“AMC مایل به بحث با شما هر گونه پیشنهادات شما ممکن است برای گرفتن از طریق این بحران و برنامه ریزی برای زمانی که AMC می تواند بازگشایی و پرداخت اجاره بها” الیس نوشت: در این نامه است.

روشن نیست که چگونه بسیاری از سالن های تئاتر AMC به دنبال نزدیک در ورشکستگی, اگر چه 275 قیمت پایین تر Carmike مکان آن را به دست آورد و در سال 2016 به 1.1 میلیارد دلار گفته می شود در میان دول عقبمانده. با بسیاری از AMC را به سینما مستقر در داخل مراکز تحلیلگران تعجب که چگونه AMC خواهد قادر به سر و صدا بازگشت به زندگی پس از coronavirus قرنطينه شروع به بلند.

“مراکز همه تعطیل” این منبع گفت. “آنها خواهد بود که گذشته را باز کنید.”

این منبع با اشاره به چین که در آن سینما و رستوران ها را آغاز کرده اند بازگشایی با محدود صندلی قرار دادن یک کنترل در چقدر درآمد کسب و کار می تواند جمع اوری.

“هر سوم صندلی اشغال شده است در چین و آنها در حال گرفتن مشتریان دماهای” منبع اشاره کرد.

موضوع دیگری رو به همه سینما است و تعداد تولید. عمده ترین استودیو تاخیر در تابستان منتشر شده از بزرگترین فیلم های پرفروش تابستان مانند “مولان,” “Fast & Furious 9” و جیمز باند تلنگر “هیچ وقت به مرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>