خطوط هوایی آمریکا قصد دارد به بریده بریده پرواز در آمریکا در ماه آینده و گسترش کاهش در خدمات بین المللی به عنوان coronavirus شیوع مخازن تقاضا برای مسافرت هوایی.

تگزاس مبتنی بر حامل وی را برش داخلی ظرفیت 7.5 درصد در آوریل نسبت به آن زمان برنامه در پاسخ به کاهش تقاضا پس از شبیه حرکت های رقیب شرکت های هواپیمایی ایران و JetBlue.

“این شرکت هواپیمایی را کاهش فرکانس در بازارهای قوی با برنامه الگوها و را لغو مسیرهای که در آن مشتریان می تواند به راحتی reaccommodated,” آمریکا گفت: در یک شنبه بیانیه ای.

آمریکا همچنین قصد دارد برای کاهش بین المللی ظرفیت 10 درصد در طول تابستان “اوج” از جمله 55 درصد کاهش به اقیانوس آرام پرواز این شرکت اعلام کرد. آن پرواز از لس آنجلس و دالاس به سرزمین اصلی چین — که در آن coronavirus اپیدمی سرچشمه — باقی خواهد ماند معلق از طریق تابستان با توجه به این بیانیه.

آمریکا را کاهش شد فقط آخرین نشانه آن است که شیوع ویروس آمار تقاضای داخلی و همچنین مسافرت های بین المللی. شیکاگو ایالات گفت: آن را قطع آمریکا و کانادا پرواز 10 درصد در آوریل و JetBlue قصد دارد به منظور کاهش ظرفیت حدود 5 درصد خبر داد.

آمریکا نیز کاهش بیشتر خدمات به بخش هایی از ایتالیا که در آن دولت گسترش محدودیت های مسافرتی برای کل کشور روز دوشنبه برای مبارزه با گسترش coronavirus. شرکت هواپیمایی گفته است که تعلیق پروازها به مقصد رم از فیلادلفیا تا آخر مارس و از شیکاگو و شارلوت از طریق اوایل تابستان است. تعلیق آن در خدمات به میلان نیز تمدید شده است ،

بریتیش ایرویز همچنین لغو همه سهشنبه پرواز به و از ایتالیا در نور از دولت ایتالیا را قرنطینه و اقدامات دولت انگلستان مشاوره در برابر غیر ضروری سفر به این کشور است.

“ما شده سیاست را به مشتریان گزینه های بیشتر و انعطاف پذیری” بریتیش ایرویز در بیانیه ای گفت. “هر گونه مسافران با توجه به پرواز و یا از ایتالیا بین در حال حاضر و آوریل 4 می rebook بعد از آن تاریخ تا پایان ماه مه حرکت خود را به مقصد ژنو یا زوریخ یا دریافت هزینه کامل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im