عقاب آمریکایی مسافری که نوشته شده یک شرکت-ویروسی تصویری از یک مرد مشت زدن به پشت او reclined صندلی روز دوشنبه گفت که او آغاز شده نورد از آنجا که پرواز انجام هیچ چیز برای جلوگیری از رفتار او.

“بازدید فقط نگه داشته و در آینده به معنای واقعی کلمه و ظاهرا” Wendi ویلیامز گفت: Fox & Friends. “از مرد و سپس پرواز است.”

Wendi ویلیامز پرواز از نیواورلئان به شارلوت کارولینای شمالی در Jan. 31 هنگامی که مصیبت آشکار شد.

“من ترک یک معلم کنفرانس و ما بر روی این هواپیما و مرد پشت به من به عنوان به زودی به عنوان ما در درجه من پشت بخوابید و او از من پرسید اگر … من قرار داده و من صندلی عقب در حالی که او می خوردند که من,” او گفت:.

“حدود 10 دقیقه بعد او انجام شد و من قرار دادن صندلی به پایین که در آن نقطه او آغاز شده کامل در مشت زدن به پشت صندلی من واقعا سخت بود که من پرواز رو به جلو” ویلیامز اضافه شده است.

که در آن نقطه او افزود: او “در تلاش برای دریافت پرواز توجه و او پاسخ دهد.”

“بنابراین من فکر می کنم می تواند به انجام بود به تصویری پسر و شاید من فکر می کردم که او را متوقف کند” ویلیامز ادامه داد.

سرانجام به همراه “هم می آیند” اما چیزی بود اما لذت بخش, ویلیامز به یاد می آورد.

“[او] گفت: “چه؟’ و من گفت: “آن مرد پشت سر من بارها و بارها به من ضربه زد و او رفت و برگشت به او مانند تغییر شخصیت و مهربان ترین فرد در جهان است و گفت:” من به حال شما خوب است ؟ آن را واقعا تنگ به اینجا. من متاسفم,'” ویلیامز گفت. “و سپس او به من گفت:” حذف این ویدئو ” و من فکر کردم چرا من حذف این ویدئو?'”

او افزود که همراه تهدید به حذف او از این هواپیما اگر او نبود آن را حذف کنید و دست خود را یک “مسافر اختلال توجه” هشدار دادستان فدرال.

در حال حاضر ویلیامز است که به دنبال به مطبوعات به اتهام تجاوز در برابر مسافر و مشاوره حمل و نقل هوایی وکیل. او همچنین خواستار آن است که اپراتور اخراج می شود.

“ما آگاه هستند از یک مشتری که اختلاف نقل در آمریکا عقاب پرواز 4392 که توسط جمهوری هوایی در ماه ژانویه 31st,” خطوط هوایی آمریکا در بیانیه ای گفت به فاکس و دوستان. “ایمنی و آسایش مشتریان و اعضای تیم اولویت ما است و تیم ما به دنبال این مسئله است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net