آمون باندی به سرپیچی از اقامت در خانه سفارش برای تعطیلات عید پاک

آمون باندی که یک بار به رهبری یک مرد مسلح اشغال فدرال پناهگاه حیات وحش در اورگن — گفت: او را سرپیچی اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات و استقبال صدها نفر از پیروان به مزرعه خود را برای عید پاک خدمات.

باندی برنامه ریزی شده جمع آوری و در آیداهو در طول coronavirus همه گیر و ادعا خود را “حق قانونی” به جمع آوری در سرپیچی از دولت و مقامات محلی است.

“هدف ما این است که به اندازه کافی مردم با هم و امن ما حقوق” Bundy گفت. “ما در حال تلاش نیست که به تحریک ما می خواهیم مردم قادر به عبادت.”

در اواسط ماه مارس فرماندار براد کوچک ساخته شده آیداهو یکی از 42 متحده برای اجرای stay-در-خانه قانون. دولت به منظور تنظیم شده است به اعتبار در 15 آوریل و گفت که او بعید است که برای بلند کردن آن تا زمانی که ممکن است.

وجود دارد 1,345 تایید coronavirus موارد در دولت و 24 نفر کشته شده اند. اما باندی به نظر می رسد عدم نگرانی در مورد پیمانکاری و یا گسترش ویروس.

“من در واقع می خواهید این ویروس… من سالم, خانواده سالم است. من می خواهم به جای آن در حال حاضر, بنابراین, بدن من است سیستم ایمنی بدن به آن است.”

بویز اداره پلیس آگاهی باندی را در نظر دارد.

“بویزی پلیس صادر نشده هر گونه استناد و یا اتهامات عنوان شده با توجه به فرماندار سفارش” سخنگوی هیلی ویلیامز گفت.

“افسران متمرکز شده و در به دست آوردن انطباق داوطلبانه. به عنوان آخرین چاره اگر ما قادر به انجام این کار پس از آن ما خواهد اشاره این گزارش به دادستانی ممکن است بزه اتهامات مجاز توسط فرماندار ،

برخی از ساکنان آیداهو احساس نمی که فرماندار انجام شده است به اندازه کافی به اجرای سفارش. با توجه به آیداهو دولتمرد باندی بوده است برگزاری anti-stay-در-خانه جلسات و حتی تا آنجا رفت که تهدید مارس در فرمانداری صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im