Ctq و شوهر باز کردن در coronavirus نبرد

سناتور. ctq و همسرش در روز سه شنبه افتتاح شد تا در مورد مبارزه با کروناویروس خواستار تجربه “یکی از سخت ترین چیزهایی که” کسی می تواند از طریق رفتن.

سابق دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: او گیر کرده بود در واشنگتن دی سی کار پس از تصویب coronavirus امداد لایحه در حالی که او در حال حاضر-بازیافت استاد حقوق شوهر جان Bessler بود بستری در خانه خود در ایالت مینه سوتا است.

“من در خود من و من به فقط نگه داشتن تماس و درک کنند که مردم در این بیمارستان در حال انجام بهترین آنها می توانند” Kobuchar گفت: “NBC Nightly News.”

Bessler که می آموزد در دانشگاه بالتیمور گفت که او شروع به احساس بد در صبح روز 11 مارس پس از آموزش سه کلاس از روز قبل.

“این فقط به طور ناگهانی به من رسید و من تا به حال تب و تب که فقط به طول انجامید برای روز و روز” Bessler گفت: خروجی. “من 52, بسیار سالم, و آن را فقط به من رسید.”

“این است و نه سرد,” او اضافه شده است. “شما نمی توانید پنومونی زمانی که شما سرد است. شما پایان ندارد تا در بیمارستان اکسیژن هنگامی که شما یک سرد است. این است که واقعا یک چیز جدی.”

Bessler منتشر شد و پس از حدود پنج ماه و سپس بازگشت به خانه برای استراحت. در آن زمان Klobuchar گفت که او به نام او هر چند ساعت خود را برای نظارت بر درجه حرارت.

او به نام تجربه “یکی از سخت ترین, سخت ترین چیز است.”

“من حتی نمی توانید تصور کنید که آن دسته از خانواده هایی که در آن آنها را بشنود مخالف اخبار شما می دانید — و پس از او وجود دارد برای پنج روز و آن را تبدیل به بهترین” Klobuchar گفت.

“مردم وجود دارد که آن را تبدیل به بدتر و آنها در هواکش و یا آنها را ندارد و آن را یک دلخراش چیز است و این که چرا ما باید به سرمایه گذاری در تست و انجام همه چیز را برای اشتباهات است که ساخته شد در ابتدا که در آن یک کشور, آماده نمی شد به این,” او اضافه شده است.

مینه سوتا مجلس گفت: او نه تست شده برای این ویروس به توصیه پزشکان او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>