جایگزین coronavirus ورزشی, برنامه نویسی, واقعیت

هر کسی با شنیدن هر چیزی در مورد یک ویروس رفتن در اطراف ؟

از جان گذشته, بار, از جان گذشته اقدامات از جان گذشته, ورزشی نویس. جایگزین تلویزیون و رادیو برنامه نویسی همه گیر و اجرایی تصمیم گیری:

من به خصوص هیجان زده جدید MLB برنامه فاکس “ما آن را انتخاب کنید تا در هفتم” که نشان می دهد انتهای جهان سری بازی به پایان رسید که بیش از حد در اواخر برای بسیاری به خود دیده است. در میان در استودیو مهمان که هرگز به پایان می رسد خواهد بود راب مانفرد.

از امروز شروع فردا آغاز می شود “جنگل بان.” هر 15 دقیقه جیم Nantz ظاهر خواهد شد به ارائه تایگر وودز’ فشار خون و ضربان قلب و داخلی و خارجی درجه حرارت بدن و آخرین در مورد اینکه آیا او سرفه sniffled یا منفجر بینی خود را.

ESPN در حال حاضر مایکل Wilbon و تونی Kornheiser شرکت میزبان “عفو تف ماسک.”

اگر این چیزی که طول می کشد بسیار طولانی تر بله مجبور خواهد شد برای نشان دادن یک زن و شوهر از “کلاسیک” که در آن یانکی ها از دست بدهند.

CBS را بازسازی آن پیر نخست-زمان مورد علاقه تغییر نام “آمیلیا از مواد خطرناک.”

کشیده برای حوادث پیش نویس پادشاهان در حال حاضر اقدام خواهد کرد در مبارزه با خروس. آخر این هفته مبارزه بزرگ می آید از یانکی به خانه ورزشگاه در نیکاراگوئه که در آن 8-تا-5 مورد علاقه و قهرمان “مرغ در حرکت” Rojo خطرات آن همه به “بالکان بلستر” مرغ کیف.

در تلافی از های خود را در جغرافیای سیاسی تخصص و اطمینان بخش post-9/11 حملات رادیو کار مایک Francesa و کریس روسیه خواهد پیوست در WFAN که در آن آنها را سرزنش coronavirus بر یهودیان ، WFAN را از دست بدهند ،

راجر Goodell و NFL دو برابر خواهد شد پایین در PSLs و در حال حاضر فروش باید خرید شخصی عطسه مجوز.

ESPN “برای اولین بار” دوشنبه تعیین خواهد کرد Stephen A. Smith و حداکثر Kellerman به برگزاری یک بحث داغ در بود که بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر تورنتو رپتورز یا ممفیس گریزلیز.

به منظور حفظ “فاصله اجتماعی” با مخالفت با بازیکنان و متس اول-پایه مربی کانو رابینسون دیگر را اجرا خواهد کرد به پایه اول.

سالانه رژیم آل زنجبیل جشنواره در لمبرتویل, N. J., این سال محدود خواهد شد به اولین 25,000 بازدید کنندگان است.

ESPN2 هوا خواهد تگزاس نگه ‘Em پوکر مسابقات در hazmat مناسب. همه بازیکنان به عنوان به خوبی به عنوان فروشنده خواهد بود “همه در” از شروع.

اورژانس کنفرانس خبری Lookalikes: Svengoolie, بازی های برگزار شده توسط غنی Koz میزبان MeTV شنبه شب, پیر, علمی تخیلی, فیلم و شهردار de Blasio را امضاء کننده برای ناشنوا و کم شنوا, Jonathan Lamberton.

Sports
جاناتان Lamberton و غنی Koz به عنوان SvengoolieTaidgh بارون, WireImage

مغلوب ساختن پیشی جستن دانشگاه مراسم فارغ التحصیلی به هنوز هم برگزار می شود اما با انتقال به Madoff زمینه خانه در پردیس هاکسلی ،

اشتاینر آلبوم به زودی فروش limited-edition نسخه از لیگ بازیکنان coronavirus نتایج آزمون. نسخه تست مثبت بیشتر هزینه خواهد شد.

با مراکز درمانی نقشه کشی خون در سراسر کشور Ray Lewis ظاهر خواهد شد در این هفته در NFL شبکه به توضیح بهترین راه برای سفید کردن و یا پرتاب کردن — آن خیره پلاسما لکه ها از بهترین لباس.

تونی Romo در wildly غیر منطقی $180 میلیون برای 10 سال از فردا, NFL, در این فصل بازی خواهد کرد یک برنامه کامل این سال — حتی اگر آن را در حیاط خلوت خود را.

با توجه به این که همه دانستن جی Bilas می دانستند که برنده مسابقات NCAA او اعلام برنده چهارشنبه شب در ESPN.

“شوق و شعف رخ هنگامی که خانم هاول کشف کاپیتان شده احتکار کاغذ توالت در ماهی قنات طول این هفته قسمت از “جدید Gilligan جزیره.”

شروع دوشنبه جیم دولان خواهد ماند تیز با دعوت از چند غریبه به باغ هیچ هزینه ای فقط به طوری که او می تواند آنها را پرتاب کردن.

حیا مانع Francesa از اعتراف به این که پنتاگون شده است و پرواز او به آتلانتا به ارائه تخصص خود را در ایمونولوژی (Francesa چندین BS درجه) به CDC. “من نزدیک به درمان اما می خواهم هیچ اعتباری,” او گفت: همکاران.

هیچ NCAA Tournament? رفو! این بدان معناست که هیچ یک از کسانی که سالانه unfunny, تیره و تار, run-up-بهره-سرمایه بدهی یکی “چه چیزی در شما کیف پول” تبلیغات کارت اعتباری بازیگران Charles Barkley, Samuel L. Jackson و سفید خیره می افزاید:-هیچ چیز اسپایک لی.

با نایک تولیدی گیاهان بسته در چین کالین “رفیق” Kaepernick شده است کار بر روی یک ضربه جدید تک “Will You Still Love Me به مائو?”

این فقط در: مارس لغو شده است. در دو هفته ما آن را انتخاب کنید تا دوباره ممکن است. هی تلاش برای ایجاد یک زندگی و انجام بهترین من می توانم …

Shofner شد فراری قهرمان برای غول های فن

به عنوان یک 9 ساله از چپ به خود ورزش و سلیقه موسیقی, 1961 بود و سال من از دل S.: دلم Shofner این غول گیرنده گسترده و دلم شانون که سنگ شماره 1 آمار “فراری.”

شانون خودکشی در سال 1990. Shofner درگذشت, هفته گذشته ساخت آن را به شماره میپوشید با غول 85.

برای سه فصل Y. A. Tittle به Shofner بود به عنوان خاص به عنوان هر NFL عبور-گرفتن تیم این شهر لذت می برد. به عنوان یک فصلی استادیوم یانکی باتری آنها مایل به سفید فورد به Yogi Berra.

قبل از NFL تاکید کرد با سرعت از WRs به عنوان به خوبی به عنوان دست Shofner همه بازوها و پاها — با وجود بازی هافبک در بیلور و یک فصل به عنوان یک DB و دیگری به عنوان یک توپ زن با قوچ — تا به حال هر دو.

Tittle خواهد شناور پایین حاشیه Shofner خواهد اجرا تحت آن این بود که. یکی نیست مقابله با Shofner از پشت.


سیاستمداران را به سیاستمداران و سیاست بد نام است.

پس از فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی تعطیل سواحل در چهارم جولای آخر هفته در سال 2017 با توجه به بودجه بست او خانواده و دوستان به سالن در یک دولت ساحلی است که در غیر این صورت خالی از سکنه — در سفارشات خود.

شهردار بیل د Blasio این هفته هشدار داد در برابر ترک خانه برای مقاصد غیر ضروری و سپس رهبری را به کار کردن در خود را به طور منظم بروکلین بدنسازی احتمالا خالی و یا نزدیک به آن را در دستور خود.

و با رأی 37-2 — و با هیچ چیز بهتری برای انجام این ایالت فلوریدا در سنا اعلام کرد Florida State Seminoles 2020 NCAA بسکتبال قهرمان.

NCAA
ایالت فلوریدا در جشن پیروزی ACC فصل به طور منظم ، گتی ایماژ

چنین yahoos — کالج ورزشی یاهو نیز دولت پرنده — ارائه یکی دیگر از سرنخ که چرا فلوریدا بدست آورد من ورزشی کالج صحنه سالانه لود شده با سازش عملکردی بی سوادی و جرم و جنایت.


در دیگر اخبار ویروس:

کانال 4 اخبار این هفته اعزام خبرنگار به ایستادگی در خارج از بسته نیویورک مدرسه اعلام کرد که مدارس بسته خواهد شد با توجه به همه گیر.

داده شد که در آن جمعه که مدرسه بسته شد بدون در نظر گرفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>