نگاه کردن به درون در پارک مرکزی موقت coronavirus بیمارستان

موقت بیمارستان صحرایی راه اندازی در پارک مرکزی برای COVID-19 بيمار شد و در نزدیک به ظرفیت پنج شنبه به عنوان پست رو داخل-نگاهی به تسهیلات در میان coronavirus بحران است.

14-چادر بیمارستان ساخته شده توسط مسیحی انجیلی سازمان امداد samaritan’s Purse دارای 68 تخت و توسط چهار شنبه 52 از آن تخت را کامل پس از این تسهیلات باز در تاریخ 1 آوریل.

بیماران در بیمارستان می بیند که هشت تا نه پذیرش در هر روز بین 26 و 90-سال-و اکثر آنها اسپانیایی هستند و سیاه, مقامات گفت.

بسیاری از بیماران منتقل شده به بیمارستان کامل با 10 تخت ICU از بخش اورژانس در کوه سینا بروکلین.

از 52 بيمار در بيمارستان و نه از آنها در حال حاضر در ICU واحد.

کریستن Dirkas, 34, یک ICU بخش مراقبت پرستار در بیمارستان است که در انتساب در عراق با موسسه خیریه نسبت تسهیلات به یک “منطقه جنگی.”

“در یک جنگ منطقه وجود دارد توده بيماران ترومايی — هنگامی که شما در داخل چادر آن را احساس می کند بسیار آشنا —حتی با هلیکوپتر پرواز پیش رو که به یاد من زیادی از عراق” Dirkas یک مقیم تگزاس گفت: پست. “زمانی که شما گام به گام از چادر — شما در پارک مرکزی.”

Dirkas یکی از 98 کارکنان در بیمارستان افزود: “این واقعا سخت است برای دیدن سطح از درد و رنج این بیماران در حال تجربه. آنها به نظر می رسد کاملا مضطرب و وحشت زده از آن دلخراش است.”

“وقتی که من از خانه خارج و تشخیص دهند که من در پارک مرکزی, بله من بسیار ضعف است که من در این وضعیت” پرستار گفت:.

این بیمارستان صحرایی مجهز به ویژه ایستگاه برای PPE یا personal تجهیزات حفاظتی از جمله لاستیک چکمه, چهره, سپر, N95 ماسک و دستکش.

Samaritan's Purse COVID - 19 field hospital
گرگوری P. انبه

“ما PPE به طوری که یک نگرانی اصلی در حال حاضر” Dirkas گفت.

بیماران بسیاری از آنها تجربه تنگی نفس و تب از علائم هستند که تحت درمان با هیدروکسی کلروکین — ضد مالاریا مواد مخدر فروخته شده تحت نام تجاری Plaquenil, Dirkas گفت.

“من می توانم بگویم که با آنچه که ما دیده ایم در بیماران ما تا کنون آنها به نظر می رسد به نوبه خود در اطراف [در] روز چهار در این دارو گفت:” Dirkas. “اما این واقعا بستگی دارد در یک میزبان کامل از عوامل مختلف است و وجود همبودی — دیگر مسائل تاکید دارند.”

Coronavirus بیمارانی که مرگ ناشی از این بیماری در بیمارستان ها و سپس ذخیره شده در یک محل موقت سردخانه.

“ما در تماس با یک کفن و بدن خود منتقل” Dirkas گفت. “وجود دارد یک جداگانه چادر به فروشگاه بدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>