یک Rx به آرامش امریکا coronavirus وحشت

ما در حال حاضر در تلاطم رمان coronavirus ترساندن و وحشت است در گرفت.

به ایجاد ثبات در اقتصاد ما باید به عمل در حال حاضر. این ایده ها در پلوسی-Mnuchin لایحه شروع, اما ما نیاز به رفتن کامل دریچه گاز.

کسری از هیچ اهمیت صرفه جویی در زندگی و نجات اقتصاد از همه گیر خرید اینترنتی در حال حاضر اولویت. برای انجام درست آن را بین 3 تریلیون و 4 تریلیون دلار زیادی از آن پرداخت خواهد شد. پیشنهادات من را دنبال کنید.

مستقیم محرک: هر خانواده باید یک بررسی برای $2000 و اضافی $500 برای هر کودک است.

حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی: حقوق و دستمزد کاهش مالیات بر شرکت ها طرف را آزاد کردن پول نقد در طول این طور موقت رکود و کمک به جلوگیری از اخراج — و آن را نیز یک مزیت بزرگ برای فرفره کارگر. علاوه بر آن افزایش دستمزد.

تاخیر در تشکیل پرونده مالیاتی: IRS مهلت باید به تعویق افتاد حداقل 60 روز است.

به قید وثیقه خطوط هوایی و انرژی: پس از 9/11, زمانی که هواپیما نمی تواند پرواز ما به کمک شرکت های هواپیمایی و ما نیاز به کمک به آنها را دوباره و این بار با مشکل سرمایه امداد برنامه تزریق سرمایه. کوچک نیازهای انرژی این بیش از حد, بنابراین شغل نیست از دست رفته به علت روسیه و عربستان خرابکاران.

کم نرخ وام SBA: مدیریت کسب و کار کوچک وام نیاز به میثاق-lite برای کسب و کار با کمتر از 50 کارگر.

پرداخت مرخصی استعلاجی: دولت باید کمک به شرکت ها برای ادامه پرداخت کارکنان که بیمار قرنطینه و یا قادر به کار با توجه به خاموش شدن ناگهانی.

گسترش بدهی دولت: شناور جدید, زیادی, فوق العاده بلند مدت اوراق قرضه 30 تا 50 سال. نرخ ها در تمام زمان پایین تا سرمایه باید آزاد شود تا برای این بحران و غیر منتظره.

فدرال رزرو اقدام: به تغذیه نیاز دارد به آن می گویند “آماده است به انجام آنچه در آن طول می کشد” را به بهبود می یابند از جمله مداخله هماهنگ با ژاپن, اتحادیه اروپا, انگلستان, استرالیا, و غیره.

نقشه از coronavirus موارد در آمریکا

map of coronavirus cases in the us
نیویورک پست گرافیک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>