آندرس لی نشینان رهبری آغاز شد بسیاری از captaincies پیش

آندرس لی گفت که او هنوز هم تا به حال خرج کردن خود را هر زمان که او را دیدم کاپیتان “C” دوزی روی پیراهن خود را در جزایر’ اتاق قفل است.

مهم نیست که او donned که “C” در چهار کشباف خود را در سراسر کل ورزشی حرفه ای در خدمت به عنوان کاپیتان در دو ورزش مختلف و در سه سطح مختلف. برای لی فروتنی آن است در هر زمان.

کسانی که مربی و یا رقابت در کنار او ادعا رهبر می آید به طور طبیعی به لی. هیچ چیز برای همیشه, مجبور, همه چیز واقعی همیشه و در سخت ترین زمان های مختلف به طور مداوم بوده است پسر هر کس که در اتاق به نظر می رسد.

به عنوان ورزشی جهانی به یک توفنده توقف زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس به تعویق افتاده و یا لغو هر ورزش حرفه ای لیگ و رویداد از جمله 2019-20 NHL فصل لی در حال انجام آنچه که او همیشه انجام داده است: عمل به عنوان یک رهبر.

در فصل دوم خود را به عنوان کاپیتان نشینان که باید به مبارزه با دندان و ناخن به صورت حذفی موقعیت باید NHL فصل رزومه لی خواسته شد به سرب در راه است که در آن او هرگز قبل از. به عنوان چند برجسته ورزشکاران در سراسر کشور شروع به ضبط پیام های دلگرم کننده برای طرفداران این بار تلاش جزایر می دانستند لی خواهد بود که یکی با همه چیز درست می گویند.

“هی نشینان طرفداران من می دانم که بسیاری از کودکان و نوجوانان وجود دارد که تا به حال خود را در سال های مدرسه و یا ورزشی جوانان را در خود نگه دارد و من می دانم که این صدا ممکن است کمی گیج کننده است اما خود را معلمان خود را پدر و مادر خود و مربیان و همه آنها می خواهند چه چیزی بهترین را برای شما” لی گفت: در یک فیلم ارسال شده به جزایر’ حساب توییتر رسمی در روز پنج شنبه. “این که سلامت خود و سلامت خود را. من می دانم این است که کمی از سختی احتمالا گیر در خانه اما شاید رفتن بیرون رفتن در حیاط خلوت لگد زدن به توپ در اطراف. چنگ زدن به خواهر یا برادر خود به بازی در برخی گرفتن و یا حتی ساقه برخی از pucks در جلوی خانه.

“مهمتر از همه سالم ماندن ایمن ماندن. حفظ شستن دست های خود را, من می دانم که آنچه ما در اینجا انجام. پس, دفعه بعد ما آماده برای رفتن وقتی که آن زمان برای دریافت بر روی یخ. بهترین مراقبت سالم ماندن و رفتن جزایر.”

مطمئن شوید که وجود دارد ممکن است سهام بالاتر و فشار بیشتر درگیر بودن یک سخنگوی نشینان در وسط یک ملی همه گیر تر وجود دارد زمانی که او سه-ورزشي دانشجو ورزشکار در ادینا (Minn.) دبیرستان و یا به عنوان یک دانشگاهی بازیکن هاکی در نوتردام.


لی منحصر به فرد مجهز به دسته یک کاپیتان مسئولیت های بی سابقه ای در طول این زمان. او می داند چقدر جوانان ورزش می تواند به شکل یک فرد و چه داشتن آنها را دور گرفته شده باید احساس.

“ما از دست داده و به یک ایدئولوژی رقیب ما در مرحله نهایی از منطقه پلی آف و آن را یک بازی نزدیک ما شکست نخورده و آنها شکست نخورده اما آنها ضرب و شتم ما 36-6 یا چیزی” سابق ادینا مربی تیم فوتبال کیم نلسون گفت: پست در اخیر تلفن تماس بگیرید. “آندرس بود واقعا فعال در ازدحام [بازی] صحبت کردن به هم تیمی های خود و گفتن آنها را از آن خواهد بود OK و تشکر از سالمندان فقط او به کار گرفته شده در آن واقعا خوب است.

Lee
آندرس لینشینان

“پس از آن از دست دادن بزرگ که شکست نخورده و با داشتن همه این انتظارات در حذفی زمان و پس از آن به از دست دادن — او همه چیز درست پس از این نوع از دست دادن است. به جای فکر کردن در مورد خود و چه بد آن را احساس برای او همیشه به نظر می رسد به نوبه خود به هم تیمی های خود و نگرانی در مورد آنها را برای اولین بار.”

که فقط نوع بچه لی بود با توجه به اتفاقاتی که در حال حاضر به عنوان مربی تیم فوتبال روزولت دبیرستان در Sioux Falls, S. D.

او نوع بچه ای که خواهد شروع به سازماندهی دریل در شروع تمرین با وجود آن که خود را از روز اول در تیم ملی فوتبال پس از انتقال در سال سوم خود را از نزدیکی یک مدرسه خصوصی. این نوع که تحت تاثیر کل تیم از جمله upperclassmen به زمین و تمیز کردن زمینه های زیر عمل کنید.

“هیچ کس شکایت کرده چون آندرس آن انجام شده است بنابراین باید آن را درست” نلسون گفت.

بعد از لی بود به اتفاق آرا رای دادند کاپیتان تیم فوتبال به عنوان یک تازه وارد او را به نام کاپیتان تیم هاکی همان سال به عنوان به خوبی. او عینک “C” برای هر دو تیم در طول دو سال گذشته از مدرسه بالا و به خوبی می تواند بوده ام کاپیتان مدرسه بیس بال تیم بیش از حد, اما او انتخاب بازی سال آخر خود را به تمرکز بر روی فوتبال و هاکی.

نلسون و کورت Giles که شده مربی تیم هاکی در ادینا بالا از سال 1999 هر دو می گویند که آنها می دانستند لی کاپیتان مواد از اولین لحظه ای که او را ملاقات نمود.

“آندرس بود و بسیار با شخصیت” جایلز گفت: پست. “او تا به حال یک شخصیت مغناطیسی است. او بود او قوی بود او ورزشی, اما او تا به حال این نگاه به او که هر دانش آموز در دبیرستان و هر بچه ای که او در بازی با جذب شد به او به عنوان یک فرد.

“او فقط یک ورزشکار بدیهی است که یک ورزشکار خوب او واقعا فرد خوب است. او یک سرباز که فکر او بهتر از هر کس دیگری و به نوعی تحت فشار قرار دادند و مردم به دور او یکی از آن دسته از بچه ها که مردم به ارمغان آورد ، شخصیت او را به عنوان مقدار به عنوان هر چیزی بود به عنوان موثر به عنوان توانایی های ورزشی خود را.”

در راه لی کاپیتان ادینا بالا است. آن استقبال رفتار است که اجازه داده او را به راحتی با اتصال هر کس او آمد در تماس با. او نزدیک اما بدون شک مراقبت در مورد هر آنچه که دیگران می گویند. در این روز, نلسون, همسر, صدفی, می گوید لی یکی از اولین سکس بازیکنان فوتبال را واقعا از او بپرسید در مورد خودش.


نوتردام مربی تیم هاکی جف جکسون به رسمیت شناخته شده است که بلوغ در حالی که استخدام Lee در سال آخر خود را در مدرسه بالا است. جکسون که اتفاقا به عنوان دستیار مربی برای جزیره نشینان در فصل 2003-04 شد ترغیب کرده توسط لی dual-کاپیتان اعتبار و اعتماد خود را استخدام هماهنگ کننده و دستیار مربی اندی Slaggert برای پیدا کردن یک بازیکن با “مناسب.”

لی رهبری انجام بیش دانشگاهی سطح در حالی که بازی برای مبارزه ایرلندی. جکسون آماده شد به نام او کاپیتان پس از او دانشجوی سال اول فصل چیزی 34 سال مربی تیم هاکی گفت که او هرگز انجام نداده بود در تمام زندگی خود را. لی با این حال گفت که او نگران بود برای هم تیمی های خود هنگامی که جکسون با نزدیک شدن به او این فرصت را به کاپیتان.

Anders Lee
آندرس لی آسانسور CCHA هاکی قهرمانی در حالی که با نوتردام.AP

“او خیلی احترام upperclassman که او فکر نمی کنم که آن زمان هنوز” جکسون گفت. “او در حال احترام به نوجوانان و سالمندان که در آینده بودند. من به او اعتبار زیادی برای آن که چون اکثر بچه ها نمی خواهد که بلوغ قادر به ساخت این نوع از تصمیم گیری.”

لی انتخاب به عنوان جایگزین کاپیتان خود را دانشجوی سال دوم سال قبل با فرض نقش کاپیتان زیر فصل گذشته خود را قبل از رفتن به NHL.

بیش از هر چیز لی همیشه زندگی می کردند تا به کلیشه های “پیشرو به عنوان مثال.”

“شما فقط در یک موقعیت است که نگاه مردم نسبت به شما” لی گفت: پست. “آنها به شما نگاه آنها هر دو نگاه کردن به شما و یا به شما در زمان نیاز و یا هر آنچه در آن است. من واقعا دوست دارم که یا وجود دارد برای کسی و یا تلاش برای به دست آوردن پسر رفتن یا محوری و نگه داشتن این گروه نزدیک است.”

لی را حفظ کرده است و نقش خود-مدل تمایلات از طریق هر تیم او بوده است بخشی از. لی برجسته بود صف آرایی صدای در اتاق قفل برای جزیره نشینان بودند که یک نقطه در زیر حذفی خط زمانی که فصل بود متوقف شد.

“او را آسان به دنبال من فکر می کنم هر کس در این تیم را در نظر او یک شخصی گفت: جاش بیلی که طولانی ترین-شاغل Islander. “ما تا به حال ما [تیم] مذاکرات در اینجا وجود دارد و او آن مرد همه ما نگاه کنید. ما به دنبال او منجر شود و او نشانی از یک کار خوب بودن حتی-keeled مثبت و حتی زمانی که همه چیز به خوبی پیش نمی رود.

“هنگامی که کسی مثبت آن را بسیار آسان تر به آنها را دنبال کنید و شما پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن این چیزها سریعتر که در راه است.”


نشینان سر مربی بری Trotz تا به حال بسیاری از کاپیتان خود را در 22 سال NHL مربیگری حرفه ای از جمله جیسون Arnott شیا وبر و الکس Ovechkin. به Trotz خوب کاپیتان نگه می دارد و نبض تیم خود و به عنوان یک فرمت از هر دو کادر مربیگری و بازیکنان.

Trotz معتقد است لی مظهر همه که. اگر شما بخواهید لی برای ارزیابی او از جزایر’ هفت زیان مستقیم فقط قبل از فصل بود به حالت تعلیق آرمان او به ظاهر خود را به دنبال تمام حرفه های ورزشی درخشش را از طریق.

“از اواخر سال ما شده فکر کردن زیادی” لی گفت: از این تیم است. “که تفکر اقتصادی ما پایین است. اشتباهات ما را تبدیل به شانس و اهداف در برابر. گاهی اوقات هنگامی که همه چیز به خوبی اشتباهات خود را نمی, شما صدمه دیده است. ما گرفتار شده ام کمی و آن را آهسته ما را از نظر ذهنی و جسمی.

“ما باید قادر به اجازه رفتن از همه چیز سخت است که از بین رفته اند و فقط به بازی. که آسان نیست برای انجام این کار در موقعیتی که ما در آن هستیم به دلیل این نتایج از نوع کسب و کار است. اما یک چیز شما می توانید انجام دهید هر شب نشان می دهد و بازی به عنوان سخت به عنوان شما می توانید و انجام آنچه شما می توانید برای هم تیمی های خود را. ما که به عنوان یک تیم ما همیشه موفق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>