اندرو کومو ‘وحشت’ پس از برادر کریس آزمایش برای تشخیص

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت که او را “وحشت زده” با تشخيص خود, بچه, برادر, CNN, میزبان, Chris Cuomo, با به طور بالقوه مرگبار coronavirus.

“هیچ کس می تواند حفاظت از آن گفت:” فرماندار در آلبانی یک کنفرانس مطبوعاتی. “من نمی تواند محافظت از برادر خود من.

“با همه او می داند و به عنوان هوشمند به عنوان او است که او نمی تواند خود را محافظت کنید. بنابراین هر کسی می تواند آن را دریافت کند و هر کس به آن محافظت شود.”

روزنامه نگار را شکست اخبار از تشخیص خود در روز سه شنبه و هر چند تا کنون او را تجربه تنها “در واقع بسیار بد آنفولانزا” است و در معرض خطر دسته برادر اندرو گفت که او نمی تواند کمک کند اما ترس بدترین.

“من درک می کنم داده ها. من درک می کنم 80 درصد خود حل و فصل” او گفت:. “[اما] آن من می ترسم. آن را وحشت زده به من. چرا ؟ از آنجا که ما هنوز هم نمی دانم.

“ما هنوز هم نمی دانم و حتی اگر فقط 1 درصد 2 درصد شانس” عاطفی فرماندار سوار هر چند ظاهرا با اشاره به سرایت به مرگ و میر.

“و آن را ترسناک زیرا هیچ چیز من می تواند انجام دهد و من از کنترل خارج شده و هیچ کس را که به من بگویید … چرا که هیچ کس واقعا نمی داند.”

تنها چند ساعت پس از اعلام تشخیص, Chris Cuomo رفت و با او شبانه سی ان ان نشان می دهد البته پخش از قرنطینه در زیرزمین خانه خود را.

“چه شجاع, شجاع ترین چیزی که به انجام” گفت: فرماندار و اضافه کرد که او امیدوار است که این صفحه نمایش می تواند به کاهش برخی از بینندگان’ ترس از این بیماری است. “همین دلیل است که او نشان می دهد تاریخ و زمان آخرین شب. ‘OK من coronavirus. … من نمی افتد بیش از, من نمی سقوط می کند این است که حکم اعدام من اینجا هستم.’

“تجلیل به او. من پاپ افتخار خواهد بود” اضافه شده Cuomo, پدر مرحوم خود سابق رژیم صهیونیستی نیویورک. ماریو کومو.

در آشکار در داخل شوخی با خواهر و برادر فرماندار شوخی که او فرستاده کریس “راهنمای مبتدی برای ماهیگیری باس Striped” در امیدوار است که او می تواند انتخاب کنید تا برخی از اشاره گرها.

“این است که بهترین دوست من,” او گفت:. “من شما را دوست دارم،”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>