اندرو توماس می تواند به حل جت’ O-خط سردرد در پیش نویس NFL

INDIANAPOLIS — اندرو توماس هنوز هم می تپد برای درام های مختلف از اکثر linemen توهین آمیز.

آن استفاده می شود, درام, او با بازی لباس پوشیدن در مدرسه خود را بالا فوتبال نیوجرسی با راهپیمایی گروه در تظاهرات pep قبل از کیکآف. پس از آن آمد یک زندگی در حال تغییر پیشنهاد برای سازماندهی مجدد اولویت های خود را.

“من سر مربی به من گفت من تا به حال شانس به نوشتن خود من بلیط بازی فوتبال” توماس گفت: در NFL ترکیب. “من عاشق این بازی اما موسیقی بود و هنوز هم برای من بسیار مهم و او به من گفت که من باید برای قرار دادن تمرکز من در فوتبال است. که آنچه که من انجام داد. … و من در اینجا در حال حاضر است.”

6-پا-5, 315 پوند گرجستان محصول یکی از برترین توهین آمیز پردازد موجود در پیش نویس NFL و منطقی مناسب در شماره 11 برای جت — که می توانست تا چهار غذای جدید در خط. شروع پردازد کلوین Beachum و براندون پوسته رایگان عوامل و توماس ملاقات با جت در این هفته برای یک فیلم شکست.

“وجود دارد یک زن و شوهر نقش ما رفت — برخی خوب و برخی بد” گفت: Thomas نیویورک-بر اساس Roc Nation مشتری. “در واقع آنها فقط از شما درخواست برای توضیح جرم بنابراین شما در یک مقدار زیادی از شش مرد عبور حفاظت و فقط توضیح دهید که چگونه ما زد آن چه ما در تماس بودند.”

توماس پیش بینی شده بود به عنوان بالا به عنوان بالا به پنج انتخاب کنید و متناسب برای ردیف 4 غول در بسیاری از مسخره پیش نویس در پاییز اما سهام خود را تضعیف شده بیش سوال در مورد روش خود را — لگن تنگ و بیش از فرمت, با توجه به NFL.com — به عنوان آلاباما Jedrick بخواهد و لویی را Mekhi Becton باید trended به سمت بالا.

Andrew Thomas
اندرو توماسAP

“مردم حق دارند نظرات خود را دارند و من به عقب برگردید و نگاهی به این فیلم و در همه چیز وجود دارد من می خواهم به کار بر روی” توماس گفت. “وجود دارد هرگز یک زمان هنگامی که شما کامل است.”

ترکیبی از ترنت ویلیامز ورزشکاری و Tyron اسمیت قوام است چگونه Thomas توصیف مهارت های خود را تنظیم. ویلیامز و هفت بار نرم افزار Bowlers.

“من فکر می کنم من تمام اطراف بهترین” توماس گفت. “من می تواند اجرای بلوک. من می توانید جلوگیری از. من coachable. من یک تکنسین است. که چه چیزی باعث می شود من بهترین [کلاس].”

جت را صرف انتخاب در دور اول در خط حمله از سال 2006 یا یک دوم طفیلی از سال 2010. تجمعی غفلت ایجاد یک کمبود که خط حمله فکر مدیر کل جو داگلاس است که انتظار می رود به آدرس.

“این سخت است که یک تیم خوب و بدون یک” داگلاس گفت. “کاملا چند وجود دارد که نوع متناسب با قالب از آنچه ما به دنبال برای: هوشمند با دوام و سختی مواد منفجره بچه ها است که می تواند موقعیت های متعدد. تطبیق پذیری است که یک چیز بزرگ است.”

توماس آغاز شده تمام 15 بازی واقعی-دانشجوی سال اول همه آمریکایی فصل در سمت راست و مقابله با صرف دو فصل در سمت چپ مقابله با. او تمرین در گارد در اردوگاه های آموزشی.

“من درک می کنم بازی” توماس گفت. “بسیاری از بار من درک آنچه که در قبل از بازی اتفاق می افتد بدون در نظر گرفتن آنچه در سیستم من ، من می تواند به آنچه که آنها در حال آموزش من. من احساس می کنم مثل من صاف و گذار.”

توماس یک مصاحبه رسمی برنامه ریزی شده این هفته با غول های که باز هستند به معاملات پایین است.

بسیاری از مصاحبه های ولگرد X و O را در زمانی که تیم یاد او داده نشده است تا موسیقی. در حال رشد در یک خانواده که در آن موسیقی و کلیسا در هم تنیده شدند توماس معامله در دستگاه کلرزنی برای کلید های پیانو.

“هر بار که من می گویند که آنها علاقه مند” توماس گفت: “بنابراین من فکر می کنم که یک چیز خوب در خارج از فوتبال است که من انجام دهد. اگر من تا به حال برای رای دادن به خودم [پیانو] در حال حاضر از 1 تا 10, من می خواهم بگویم من در اطراف 5.”

جت نیست به دنبال یک پیانو ، فقط مقابله با نیویورک دولت از ذهن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>