اندرو یانگ است و با توجه به یک اجرا برای شهردار نیویورک, گزارش می گوید

سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ و همکارانش اجرا برای شهردار نیویورک, شهرستان و افزایش از مایکل بلومبرگ مشاوران با توجه به گزارش.

“شما می دانید ما به دنبال در آن” یانگ گفت: Buzzfeed خبرنگار که از او پرسید در مورد پتانسیل کاندیداتوری در طول یک برخورد شانس در Amtrak را Acela اکسپرس صبح روز سه شنبه.

سخنگوی یانگ بازگشت نیست پیام.

یانگ به رهبری بود به واشنگتن که در آن او را ارائه تفسیر در سه شنبه نتایج جستجو برای آخرین نقش به عنوان یک همشهری تحلیلگر سیاسی.

45 سال شنکتدی مادری که خود را به پایان رسید 2020 اجرا در ماه گذشته را یک اطلاعیه در مورد برنامه های آینده خود در “نمایش” سه شنبه او در توئیتر خود نوشت.

بلومبرگ مشاوران تماس یانگ در مورد پتانسیل شهرداری مبارزات انتخاباتی او پس از انصراف از مسابقه با توجه به نیویورک تایمز. بلومبرگ نیز گزارش خواسته شخص کارآفرین به همسر در حال اجرا.

یانگ در حال حاضر گفت که اصلی او 2020 پلت فرم دادن به آمریکایی ها جهانی پایه درآمد خواهد بود “آشکار” برنامه را به اجرا در اپل بزرگ است.

اما شهرستان ناظران سیاسی خنک بود به این ایده از یک یانگ mayoralty.

استراتژیست سیاسی Bradley تاسک که همچنین به عنوان بلومبرگ سابق شهرداری مدیر کمپین گفت که یانگ نباید نظر این کار به عنوان یک سنگ پله به بالاتر ،

او باید آن را انجام دهید اگر شهرستان عملیات است شور و شوق خود را. در غیر این صورت به عنوان شهردار de Blasio دیده می شود آن را بسیار خشن کار” تاسک گفت.

Fordham University استاد علوم سیاسی کاترین گریر بود بیشتر کند.

“من کاملا علاقه مند در یک یانگ نامزدی,” او گفت:.

“همه سیاست محلی و یانگ است و نه نشان از درک و یا سرمایه گذاری در محلی مسائل مربوط به پنج بخش نیویورک. ما باید به مراتب بیش از حد بسیاری از فشار دادن ظریف مسائل در شهر ما برای صندوق های تامینی مدیر برای از بین بردن و تشخیص مشکلات ما,” او گفت:.

“من می خواهم پیشنهاد استفاده از پول برای سرمایه گذاری در مردم شهر ما نه غرور پروژه های در حال اجرا برای دفتر. در حال حاضر وجود دارد چند واجد شرایط نیویورکی رقابت برای این کار است. فرش baggers باید اعمال نمی شود,” او اضافه شده است.

واجد شرایط نیویورکی او با اشاره به شامل شورای شهر سخنران Corey Johnson, بروکلین قصبه جمهور اریک آدامز و شهرستان حسابرسی اسکات استرینگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de