اندی دالتون ممکن است در گیر Bengals برزخ برای برخی از زمان

اندی دالتون ممکن است مجبور به گرفتن راحت کارفرمایی در برزخ است.

با اکثر تیم های’ کارفرمایی موقعیت های پر شده و علاوه بر این از LSU جو نقب زدن بلندی broncos NFL شبکه گزارش می دهد که “همه گزینه های روی میز” برای دالتون آینده با Bengals.

این تیم می تواند در انتخاب به نگه داشتن دالتون به عنوان یک پشتیبان برای ارائه یک جانباز حضور و پتانسیل آموزشی برای نقب زدن, Rapoport می افزاید اما هیچ چیز تصمیم گرفته شده است در این زمان.

هر تجارت ارزش 32 سال کهنه می توانست فرمان است به طور قابل توجهی پایین تر در حال حاضر که بازار کاسته و با مشخصات بالا رایگان عوامل Jameis وینستون و کم نیوتن هنوز هم در دسترس است.

تنها تیم های سمت چپ خانههای گلی خالی در اطراف برای شروع quarterbacks گذشته از Bengals در حال دلفین ها و شارژر و میهن پرستان. دلفین ها مانند Bengals انتظار می رود برای انتخاب یک سیگنال-تماس گیرنده در دور اول از ماه آینده پیش نویس و شارژر به نظر می رسد راضی Tyrod تیلور به عنوان استارتر خود را.

این پرستان مورد بحث قرار گرفته اند به عنوان یک پتانسیل دالتون فرود نقطه برای پر کردن جای خالی سمت چپ توسط Tom Brady, اما آنها به احتمال زیاد ترجیح می دهند به صبر کنید تا زمانی که او منتشر شد داده حقوق و دستمزد خود را کلاه محدودیت.

این Bengals آزادی از کشیدن این تصمیم بدون هر گونه خطر. سابق-دور دوم انتخاب از TCU مجموعه به کسب درآمد $17.5 میلیون در این سال با توجه به Spotrac و حامل هیچ مرده, فلیپ فلاپ, ضربه, که بدان معنی است که این تیم را مدیون او هیچ چیز نباید آنها را انتخاب کنید به حرکت می کند.

بیش از نه فصل در سینسیناتی دالتون به رقابت پرداختند 62 درصد از خود عبور می کند و به پایین پرتاب کرده است برای 31,594 مجموع متری 204 touchdowns و 118 interceptions.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>